En iyi Antivirüs Programları 2014 Açıklandı

En iyi Antivirüs Programları 2014 Açıklandı hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.

356924

Hızla artan siber saldırılara çözüm olmak için antivirüs yazılımcıları da gittikçe korunaklı yazılımlar çıkarmaktalar. Türkiye’de siber saldırıya uğrayan bilgisayarların %64 ü tamamen korunmasız bulunmaktadır.

Neredeyse ücretliler kadar ücretsiz programlar da maksimum koruma sağlayabiliyor.

Microsoft Security indirmesi kolay ve üst düzey güvenlikli bir yazılım, isteğe bağlı tarama seçeneği ile birlikte aynı zamanda internet koruması sayesinde de kötü amaçlı yazılımları önleyebiliyor.

Baidu 2014 programında ise cloud teknolojisi var. Oldukça güçlü ve güncel bir yazılım olan BAIDU da otomatik güncelleme, kendini koruma, tam veya seçime bağlı tarama seçenekleri bulunmaktadır. İnternetten bilgisayarına gelebilecek, virüs trojan gibi saldırılara karşı bilgisayarınızı çok rahat koruyor.

Panda Cloud 2.3 de yine cloud tabanlı olmasından ötürü bilgisayarınızda çok yer tutmuyor ve yine diğer antivirüsler gibi bir çok zararlı yazılımdan bilgisayarınızı koruyabiliyor.

AVAST yazılımı ise dünyada en çok kullanılan antivirüslerden birisi ve yaklaşık olarak 200 milyonun üstünde mobil cihaza koruma sağlıyor, 40 farklı dil ile destek sağlamakla beraber gelen bilgisayar korsanlarına karşı sessiz güvenlik duvarı uygulaması ile aşılması zor bir engel oluşturuyor.

2014 en iyi antivirüs programları konusundaki yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.