En İyi Android Oyunlar 2014

En iyi android oyun önerileri, sizler için en iyi android oyunlar 2014 konusunda bilgiler derledik.

Akıllı telefon kullanıcılarına müjde… Telefon oyunları tutkunlarına birkaç oyun tavsiyesinde bulunacağız. Bu tavsiye edeceğimiz oyunlara Android marketin oyun arşivinden ulaşabilirsiniz. Bu oyunlarla çok eğleneceğinize garanti ediyoruz. İşte pek çok kişinin favori listesinde bulunan bu oyunlar şunlardır;

android oyun

Temple Run Serisi:Android kullanıcılarının en çok zevk aldığı oyunlardan biridir. Oyundaki görevler dışında oynanış biçimi yönünden tamamen Subway Surfers oyunuyla eştir. Tek ayrım grafik ve görev sistemindedir.

Dr Driving: Bu oyunu sizlere gözü kapalı tavsiye edebilir. Eminiz ki çok eğleceksiniz.

Mission Rush: Android markette en yeni oyunlardan biridir. Çılgın hırsız adıyla aratıp bulabilirsiniz. Bir oynayanın kolay kolay bırakmayacağı türden bir oyundur. Türkçe’de dahil çoklu dil desteği ve oldukça güzel grafikleri mevcuttur.

Subway Surfer: Androidin vazgeçilmez oyunlarının başını çeker. Pek çok kişi günün çoğunu bu oyunun oynamak için geçiriyor. x1’den başlayan oyuncu ondan istenen görevleri tamamlar ve x30’a kadar yükselir. Bu sayede kişi hem kazanmaya hem puan yükseltmeye çabalar.

Sizce En İyi Android Oyun Hangisi ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.