Emeklilere Promosyon Verilecek mi Son Durum

Emeklilere promosyon verilecek mi, emeklilere ne zaman promosyon ödemesi yapılacak 2013 son durum

Emeklilerin promosyonlarını ne zaman alacakları konusu emekliler için büyük bir merak uyandırmaktadır. Bu yazımızda size bu konu hakkında derlediğimiz bilgileri vereceğiz.Alınan bilgilere göre emeklilerin büyük bir heyecanla beklediği emekli promosyonlarının yolu açılmış görünüyor. SGK emekliler için bankalarla pazarlık masasına oturdu. Emeklilerin parasının yatırıldığı bankalarla promosyon konusunda anlaşmaya varılmaya çalışılıyor.

Bu bağlamda sgk kendilerine bu konuda yardım edilmesini isteyerek “Hakkımızı sonuna kadar koruyun” dedi. SGK emeklilerin parasının bankalar için büyük bir kaynak olduğunu bildirerek bankalara karşı elimiz güçlü o yüzden bankalara taviz verilmemeli dedi.Yıllardı emeklilerin paralarını kullanıyorlar bu nedenle emeklilerin tüm hakkını vermeliler denildi.

Emeklilerin parası her ay PTT de dahil olmak üzere 22 bankaya 104 milyar lira yatıyor. Bu paraların hepsi çekilmek istense bile 10 liranın altındaki paralar hesaplarda kalıyor yalnız bu durum bile bankalara büyük bir kaynak oluşturuyor.

Tüm bunların yanında emeklilerin çoğu parasını bankamatikle çekiyor ve bunların arasından kredi kullanan bile var.Emekliler hem paralarıyla hem de işlemleriyle bankalara oldukça çok para kazandırıyor.Bu nedenle bankalarla iyi pazarlık yapılması gerekiyor bilgileri verildi.Bu gibi nedenlerle bankalar promosyon konusunda birbirleriyle yarışıyor durumda.En çok promosyonu veren banka yarışı kazanacak ve emekli maaşları bankaya yatacak. Bu durum emekliler için de önemli bir kaynak oluşturacağa benziyor.

Emekli promosyonları ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

 

4 yorum

  1. Temcit pilavı derler bir yemek var, herhalde çok kötü ki yenmez,ama ısıtılıp ısıtılıp sofraya getirilir.Biz emeklilerin promosyon hikayesi de temcit pilavı gibi seçim yaklaştıkça gündeme getirilir, ağzımıza bir parmak bal çalarlar, sonrası ise hayal krıklığı. Bu işi ya halledin, ya da yapamayacaksanız kapatın gitsin,emeklinin üzerinden ümit sömürüsü ve oy hesabı yapmayın!

  2. biz emekliye ödenen prokasyon parası 1000 tl aşagı olmaması gerek bankalar herzaman karlı oloyur ekim ayından verilmesi geekir bu nedenle sayın bakanıumızı sagduyuya davet ediyoruz teşkür ederiz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.