Emekli Promosyon Ödemesi 2014 Ne Zaman

Emekli Promosyonları Ne Zaman Ödenecek 2014

Emekli maaş promosyonları ne zaman ödenecek, Emekli promosyonu ne zaman ödenecek, 2014 Emekli promosyonu ne oldu ödeme ne zaman yapılacak işte detaylar :

Ülkemizdeki 10 milyonu aşkın emekli için müjdeli bir haberimiz var bu yazımızda.

10 milyon üstünde emekli tıpkı memurların aldığı gibi promosyon almaları için özel bankalarla  Çalışma Bakanlığı irtibat halinde. Müjdeli haber Çalışma Bakanlığından bekleniyor.

para maaş zam

2 Alternatif Bulunmakta

Promosyon konusunda kamu bankaları ile yaptığı görüşmelerden bir şey çıkmamış olacak ki, Çalışma Bakanlığı bu seferde özel bankalarla masaya oturdu. Söylenene göre bazı bankalar bu işe yakın duruyor.

Çalışma bakanlığı konu ile ilgili sıkı bir çalışma yürütüyor. Bu konuda bakanlığın elini güçlendiren ise bankaların maaşlarını kendilerine taşıyan emeklilere 200 lira para veya puan veriyor olması. Çalışma Bakanlığının ise bu konuda iki yolu bulunmakta. İlkinde tüm emeklilerin ya kamu ya da özel bankadan promosyon alacak. Öteki yol ise emeklileri ikiye ayırmakta. Şöyle ki; memur emeklileri kamu bankalarından SSK ve Bağ-kur emeklilerinin ise özel bankalardan promosyon almaları. emekliler ise bu durum nasıl çözülürse çözülsün yeter ki kendilerinin bilgilendirilmesini istiyorlar. Bu konuda TAKVİM gazetesini arayan emekliler gelişmelerden haberdar olmak istiyor.

76 Bin Uzman Sahaya İniyor

Çalışanların işteki güvenliğinin ve sağlığının sağlanması için Çalışma Bakanlığı sahaya yeni personelleri sürdü. Bu doğrultuda yeni işine başlayan 75 bin 990 kişi ile birlikte toplam personel sayısı 89 bin 867 iş güvenliği uzmanı ve 21 bin 159 iş yeri hekimi bulunmaktadır. Bu konudaki açıklama yapan Bakan Çelik: Yeni personelin göreve başlaması ile birlikte en tehlikeli iş yeri dağılımında uzmana düşen iş yeri sayısı 18 tehlikeli sınıfında 4 ve az tehlikeli sınıfında ise 11 iş yeri bulunmakta.

2014 Emekli Promosyonları Hakkında Yorumlarınızı ve Taleplerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.