Elazığ Kar Tatili Var mı 12 Aralık 2013 Perşembe

Elazığ’da kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Elazığ’da kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 12 Aralık Perşembe Elazığ kar tatili olacak mı, Elazığ’da okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Elazığ kar tatili haberi son durum eokul-meb.com’da olacak. Kar tatili Elazığ 12 Aralık 2013 Perşembe günü Elazığ okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

okullara kar tatili

12 Aralık Elazığ Kar Tatili Var mı Haber Geldiğinde Sayfamız Güncellenecek

Elazığ Valiliği’nin yaptığı açıklamada, ‘Meteroloji Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiler doğrultusunda 11 Aralık (Çarşamba) günü ilimizde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları beklendiğinden il merkezi ve merkez köylerinde bulunan ilk ve orta dereceli taşımalı sistemle eğitim gören öğrenciler için eğitime bir gün ara verildi.

12 Aralık Elazığ Kar tatili haberi, Elazığ Valiliği ve Elazığ MEB kaynaklarını takipteyiz, Elazığ kar tatili gelir gelmez eokul sayfamızda sizlere duyuracağız. Elazığ’daki kar yağışı durumunu, buzlanmayı ve hava soğukluğunun durumunu aşağıdan hemen yazarak, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Elazığ Kar Tatili Olması İçin Bulunduğunuz Yerdeki Durumu Paylaşarak, 12 Aralık İçin Kar Tatili İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

33 yorum

 1. ya her yer buz insanlık namı için söylüyorum tatil olsun ben rüstempaşa 25 dk bekliyorum ki münübüs gelsin çünkü hep dolu oluyo biz ögrenciyiz ama derse yetişemiyoruz o yüzden yok yazlıyoruz münübüsler hep dolu tıklım tıklım yer yok ki binelim ayrıca yürüyemiyoruz heryer buz yarın ilk ders sınav var ben nasıl yetişeyim lütfen kar tatili olsun

 2. Ben bir lise 2 sayısal öğrencisiyim servisle gidip geliyorum ben evde bile mont ile dolaşırken dısarda nasıl gezecegimi siz düşünün artık soğuktan buzlanmadan dolayı markette gidemez olduk okula nasıl gidelim yarın tatil bekliyoruz

 3. Karlar henüz erimiş değil ve eriyen karlardan kalan sular ise donmuş halde. Araçlar karda zincir takabilirken buzlanmada yapabilecekleri hiç bişey yok bu yüzden okullar tatil olmalı yarın için.

 4. elazig da yavuz selim kolejinde yani daginin tepesinde tehlikeli olmaz mi heh korusharaf buz tutmus allah korusun yarinda tatil olsun buzlarin eriyen kadar cok tehlikeli buliyorum

 5. her taraf buz kesmiş gündüz ile geceyi ayırt edemedim gündüzü böyle ise gecesi nasıl olur yarın tatil olsun lütfen!!!!!
  meteoroloji bilgilerine göre de yarın daha soğuk ve yağışlı
  lütfen tatil olsun !!!

 6. vali amca noooolur atşımalılarıda diğerlerinide tatil yap donuoz zaten elektrik yarına yaılı var çalışamıom nooolur duy sesimi ELLLLAAZZZZIZIZIZIIIIIIIIIIIĞĞĞĞ

 7. YARIN 12 ARALIK İÇİNDE OKULLAR TATİL OLSUN LÜTFEN BUGÜN ÇOK KAR YAĞDI YARIN DAHA ÇOK YAĞACAK TAŞIMALI NEDİR BİZDE İNSANIZ BİZEDE TATİL GETİRİN! ÇOK SOĞUK HEM HASTA HASTA NASIL GİDECEĞİZ OKULA KARLI HEP!

  12 ARALIKTA ELAZIĞ İÇİN KAR TATİLİ OLSUN LÜTFEN VALİM…

 8. Elazığ 12 aralık yani yarında tatil edilsin bugün hem çok kar yağdı yarında tatil olsun çok soğuk her yer buz kesti lütfen yarında tatil olsun elazığda çok kar yağıyor..Gece hele daha çok!!!

  elazığa kar tatil iistiyoruz……………
  !!!!!!!!!!!!!!!

 9. İnanmıyorum ya.Koloğluyla binalarımız bitişik gibi.Orası tatil bizim okul tatil değil.Ahmet Kabaklı dan Koloğlu nun ne farkı var.Bende tatil istiyorum.Tatil edecekseniz bütün Elazığ’ı tatil edin.

 10. Merhaba ;
  Benim okuduğum okul KOÇ ORTAOKULU..
  Tatil olan okulların listesine baktım.
  Koç İLKOKULU tatil oluyor ama ORTAOKULU tatil olmuyor.
  Böyle saçmalık görmedim aynı binada okulumuz.
  BİZ DE TATİL İSTİYORUZ..! VALİ BEYYYY

 11. Ben Koç Ortaokulunda okuyorum.Böyle saçmalık görmedim ..
  Koç İlkokulu tatil oluyorda nasıl Ortaokulu tatil etmiyorlar.
  Yanyana Olan liselerden biri tatil diğeri değil ..
  Taşımasız Okullarında tatil olmasını istiyoruz.!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.