Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları 8 Şubat 2014

8 Şubat 2014 Ehliyet Sınavı bugün yapıldı aşağıdan daha önceki çıkmış ehliyet sorularına ulaşabilirsiniz. 8 Şubat ehliyet sınav soruları MEB tarafından yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak 8 Şubat Ehliyet sınav soruları yayınlanana kadar sınavda çıkmış olan ehliyet sorularından hatırladıklarınızı aşağıdan hemen yazarak paylaşabilirsiniz.

MEB tarafından yapılan ehliyet sınavına girmeden önce çıkmış soruları çözmenin ne kadar faydalı olduğunu herkes biliyor. Çünkü ehliyet sınavlarında çıkan sorular önceki sınavlarda çıkan soruların hemen hemen aynısı gibidir. Bu nedenle sürücü adaylarımıza yardımcı olması maksadıyla 2012 ve 2013 yılları olmak üzere önceki dönemlere ait ehliyet sorularını bir araya getirdik… İşte Eski Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları :

8 Şubat 2014 Ehliyet Sınavı Soruları İçin Tıklayın

Not: Bu sayfa yapılan en son ehliyet sınavına göre sürekli güncellenmektedir….

8 Şubat Ehliyet Soruları ve Cevapları 2014 , 8 Şubat Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları 2014 ,12.01.2014 Ehliyet sorulaır ne zaman açıklanacak soru cevap paylaşımı

8 Şubat Ehliyet Sınavına Girenler Aşağıdan Hatırladığınız Soruları ve Cevapları Hemen Paylaşabilirsiniz. Sorular Açıklanana Kadar Merakınız Giderilmiş Olacaktır.

16 yorum

  1. bize anlatılanların dışında geçmiş sınavların dışında gelen ayrıntıya dayalı sorulardı he benim guzelmi geçti evet ama kolay olduğunu söyliyemicem kolay olsaydı 100 alırdım o derece bilgim vardı nerden çıksa sorular bilicektim şu anda 90 falan bekliyorum iyi degipte kolay deyipte 70 alanlarada gülerim he ben kaç alırım bilemiyorum ama 90 bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.