Ehliyet Sınav Soruları Cevapları 16 Mart 2013

Ehliyet soruları 16 Mart 2013. Bir ehliyet sınavı daha geride kaldı.16 Mart Cumartesi günü ehliyet sınavı yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ehliyet sınav soruları ve cevapları en geç 19 Mart 2013 Salı gününe kadar yayınlanacaktır. Bilindiği üzere MEB ehliyet sorularını sınavdan 2 ya da 3 gün sonra yayınlıyor.  Haliyle bu durumda sınava giren sürücü adayları ehliyet sınav soruları yayınlanana kadar geçen sürede sınav sorularından hatırladıklarını paylaşarak, akıllarındaki kimi sorunları gidermeye çalışıyorlar. İşte bizler de eokul-meb olarak tam da bu nokta da, sınavda çıkmış olan soruları bizzat sınava girenlerin ağzından burada yayınlıyoruz.

16 Mart ehliyet soruları, Ehliyet sınav soruları ne zaman açıklanacak 16 Mart 2013, MEB ehliyet sınavı soruları ve cevapları tıkla indir

ehliyet-sorulari

16 Mart ehliyet sınav soruları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanır açıklanmaz bizler de bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Soruların yayınlanmasını beklerken diğer taraftan 16 Mart 2013 ehliyet sınav sorularından hatırladıklarınızı aşağıdan diğer sürücü adaylarıyla paylaşarak , soru alışverişi yapılabilir.

16 Mart Ehliyet Sınav Soruları Yayınlandığında Bu Sayfada Olacak

Aşağıdan 16 Mart Ehliyet Sınav Sorularını Paylaşabilir Verilen Sorulara Verdiğiniz Cevapları Hemen Yazabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.