E Okul TEOG Sonuçları 2014 Merkezi Sınav Açıklandı

E Okul Merkezi Ortak Sınav Sonuçları, TEOG Sonuçları e okul Açıklandı

TEOG sınav sonuçları için öğrenciler oldukça heyecanlı Geçtiğimiz kasım ayında düzenlenen ortaöğretime geçiş sisteminin yeni sınavı TEOG sınavına tam 1 milyon 300 bin tane öğrencimiz girmişti. Öğrencilerimizin girdiği 6 yazılı sınavdan oluşan bu sınav hem karneye hem de liselere girişte etkili olacak.

Sınavın açıklanmamış olması hem öğrencileri hem de velileri merakta bıraksa da Bakan Nabi Avcı sınavı açıklandı dedi.

teog

E okul TEOG sonuçları karneye de işleyeceğinden dolayı mutlaka 24 Ocak tarihinden önce açıklanacak ve hatta karneler karne gününden önce hazır olması gerektiğinden merkezi ortak sınav sonuçları yani TEOG sonuçları en geç Çarşamba gününe kadar mecburen açıklanacaktır. Fakat biz eokul-meb.com olarak TEOG sonuçlarının bu kadar gecikeceğini düşünmüyoruz. Her yıl öngörülerimizle SBS sınav sonuçlarında olduğu gibi bu yılda eokul olarak öngörümüzü paylaşmak istiyoruz. TEOG sonuçları bu gece ya da cumartesi gecesi açıklanacaktır. Yoğunluğun az olduğu gece yarısından itibaren TEOG Merkezi ortak sınav puanları e-okul veli bilgilendirme sistemine yüklenecektir. Sistemin yoğunluktan zarar görmemesi için TEOG sonuçları gece yarısı açıklanacaktır.

TEOG Sınav Sonuçları E-Okul Öğrenmek İçin Tıklayın

Merkezi Ortak Sınav Sonuçları, TEOG Sınav Sonuçları Hakkında Son Gelişmeler Eokul-meb.com’da Olacak. Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

13 yorum

  1. yaaa!! keşke açıklanmasaydı teog açıklanmadan önce hepsi 5 di ama teog açıklandı 2 tane 4 düm oldu bu sınavı hiç beğenmedim keşke iptal olsaydı (AMİN) ÇOK KORKUYORUM GÜZEL BİR LİSEYE GİDEMEM DİYE ALLAH BÜTN ARKADAŞLARA YARDIM ETSİM OKUYAN HERKES’E THANK YOU

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.