e-Okul Sistemi Artık Daha Kullanışlı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) birkaç ay kadar önce yeni e okul veli bilgilendirme sistemi ile öğretmen girişini aynı sayfaya alarak yeni bir arayüze geçiş yapmıştı. İlk etapta yeniliğe alışamayan öğrencilerden olumsuz eleştiriler alırken, artık bugünlerde sisteme iyice adapte olunduğuna tanık oluyoruz.

Eski e-okul olsun daha iyiydi, diyen öğrenciler de yok değil. Ancak eski sistemin birçok tarayıcı ile olan uyumsuzluğu ve hantal oluşu göz önüne alınırsa bu isteğin aslında çok da olumlu olmadığını görebiliriz.

E-Okul Mobil Giriş Hatalı Olabiliyor

Bazen cep telefonu ya da tabletlerimizde kurulu olan tarayıcılarımızdaki eklenti eksiklikleri mobil girişteki güvenlik doğrulaması karakterlerini görmemize engel oluyor. Haliyle bu durum giriş yapmamızı engellediği için canımızı sıkabiliyor. Böylesi durumlarla karşılaşan öğrencilerin tarayıcı eklentilerini güncellemeleri gerekmektedir.

10 yorum

  1. ÇOK KÖTÜ ÇÜNKÜ BÜTÜN SAYFALARI GÖSTERMİYOR BEN BU SİTEYİ BEĞENMİYORUM. BÜTÜN SAYFALARI GÖSTERSİİNLER SİTEDEN ÖYLE MEMUN OLRUM ANCAK SADECE 355 SAYFA OLMASIN.

  2. e okul niye açılmıyor sistem hata veriyor ilk girdigimde sayfa açılıyor notlarıma bakmaya çalışıyorum lütfen sayfayı kapatıp tekrar giriniz diyo yapıyorum bu sefer de web sayfası yok diyo ne zaman girmeye çalışsam böyle lütfen sistemi tekrar düzeltir misiniz

  3. Bu eokul neden açılmıyor tüm öğretmenleri sınav ve sözlü notlarını girmiş ve ben bakmıyorum salak gibi e okul kapatmış ne olur açmalar dünya yok olmaz her halde

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.