E Okul Neden Açılmıyor 2014

Bugün yani 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre saat 16:00 ile 24:00 saatleri arasında MEB’e bağlı e okul, mebbis ve diğer alt bilişim internet siteleri yapılacak olan çalışmalardan dolayı servis dışı kalacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamaya göre söz konusu saatler arasında sunucu merkezli elektrik kesintisi yapılacağından e okul veli bilgilendirme sistemi de çalışmayacaktır. Bu açıklamaya baktığımızda öğrenciler e okul için saat 24:00’e kadar sabretmeleri gerekecek.

E okul Giriş İçin Tıklayın

Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri her ne kadar e okul veli bilgilendirme sisteminin gece yarısına kadar kapalı olacağını belirtse de, söz konusu çalışmalar bize göre daha kısa süreceğinden, daha erken açılabilir.

E okul Veli Bilgilendirme Sistemi İle İlgili Son Durumu Paylaşmaya Devam Edeceğiz.

11 yorum

  1. İyi günler diliyorum ders dönemi başladığından beri veli bilgilendirme sistemine giriş yapamıyorum neden geçen yıl MEB cep teline bilgileri gönderîyordu bu yıl buda yok biz veli olarak çocuklarımızın ders ve devamsızlık bilgilerini nasıl takip edeceğiz söylermisiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.