Düşler ve Umutlar Dizisi Konusu

Düşler ve Umutlar Dizi Konusu, Düşler ve Umutlar Dizisi Hakkında Bilgi verelim.

Düşler ve Umutlar adındaki yeni bir televizyon dizi yakında ekranlarda olacak. Fox Tv’de yayınlanacak olan dizinin başlamasına çok az bir zaman kaldı. Adı ile ilgileri üzerine toplayan bu dizinin konusunu da herkes tarafından merak ediliyor.

düşler ve umutlar

Düşler ve Umutlar Dizisinin Konusu Nedir?

Oliver Twist yetimhanede doğan ve yetim olarak büyüyen bir çocuktur ve açlıkla savaştığı yetimhanede daha fazla dayanamayıp yemek ister, bu nedenle oradan kovulup bir cenaze işleri çalışanının yanına yollanır. Burada da kötü şartlarla karşılaştığı için kaçar. Ancak bu kez de bir suç çetesine ve çetenin başındaki Fagin’in pençesine düşer.

Bu acımasız yer altı suç çetesinde Fagin’den kurtulabilmek için bir çok maceraya atılır ve hiç beklemediği bir anda geleceği değişecektir. 19. yüzyıl’da edebiyatın en büyük isimlerinden sayılan Charles Dickens’in kaleme aldığı Oliver Twist kitabı bu çağda Londra’da yaşayan insanlardan esinlenerek yazılmış bir eleştiri niteliğindedir. Zengin insanların nasıl iki yüzlü olduğunu ve açlığın insan yaşamında nasıl izler bıraktığını başarıyla anlatan bu kitap dünyada ezilmiş kesimi savunan sürükleyici bir eserdir.

Düşler ve umutlar dizisi konusu hakkında yorumlarınızı aşağıdan hemen paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.