Dünyanın En Ucuz Arabası

Dünyanın en ucuz otomobili hangisi ve özellikleri hiç merak ettiniz mi ? İşte şu ana kadar üretilmişler arasında Dünyanın en ucuz arabası hakkında bilgi:

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için hem zorunluluk hem de çile araba kullanmak. Toplu taşıma ve aktarmayla bir yerden başka bir yere gitmek insanları fazlasıyla zorlarken, araba ile bir yerlere yetişmek de oldukça güç olabiliyor. Tabi araba alabilmek de maddi açıdan büyük bir sorumluluğun altına girmeyi gerektiriyor. İşte tüm bu sorunları ortadan kaldıracak hem uygun fiyata hem de küçük bir araç araba sektörünü hareketlendireceğe benziyor.

Tata Motors şirketi, ‘Dünyanın En Ucuz Arabası’ Nano’nun yakın zamanda üretimine başlayacağı müjdesini verdi. Hindistanlı şirket üretimlere 23 Mart itibariyle başlayacak. Değeri duyanları hayretlere düşüren Nano sadece 2 bin dolar.

Aslında üretime geçen yıl başlayacak olan şirket,Batı Bengel’de muhalif gösteriler nedeniyle fabrikayı taşımak zorunda kalmış fabrikayı batıdaki Gujarat eyaletine taşımıştı. Nano’nun ülkemizde pazarlanmaya başlandığında çok fazla ilgi göreceğini söyleniyor.

İşte Dünyanın En Ucuzu Otomobili Tata Nano

Tato Nano

Dünyanın En Ucuz Arabası Olan Tata Nano’yu Siz Olsaydınız Kullanır mıydınız ? Yorumlarınızı Bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.