Dila Hanım Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda

Dila Hanım ne zaman saat kaçta başlıyor, Dila hanım dizisi hangi kanalda ne zaman

Dila Hanım’ın Yeni Sezon bölümlerinin, 13 Eylül Cuma gününden itibaren yayınlanmaya başlanacağı duyurulmuştu. Ancak yeni sezonun yayına başlama tarihi bilinmeyen bir sebepten ötürü 20 Eylül Cuma gününe ertelendi.

Star TV’nin beğenilerek izlenen “Dila Hanım” dizisi yeni sezona başlıyor. Yeni yayın zamanın belli olmasını bekleyen dizinin hayranlarına mutlu haber geldi.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil’in paylaştığı, yapımcılığını ise Gold Film’in sahibi olan Faruk Turgut’un yürüttüğü sevilen dizinin yeni sezon bölümlerinin, gecikmeli de olsa başlayacağı duyuruldu. Geçen yıl ilk sezonu yayınlanan ve 35 bölüm devam eden dizinin sezon finali, geçtiğimiz Haziran ayında yayınlanmıştı. Yeni sezon için bekleyişe giren dizinin hayranları, yeni sezon başlangıcının 13 Eylül tarihi olduğunu duyurulduğunda memnun olmuştu. Ancak bilinmeyen bir sebepten ötürü dizinin başlangıç tarihi 20 Eylül Cuma gününe ertelendi.

2 yorum

  1. bişy sorucam :) bugün yani 21/02/2014 bu aksam dila hanım cıkacakmı saat 8 hala baslamadı ds shreek 3 var programdan sonra yayınlanacak mı dila hanımm acill :(

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.