Deniz Baysal Kimdir Kaçak Gelin Kainat

Deniz Baysal Kimdir Kaçak Gelin Kainat hakkında bilgi kısaca.

Sevilen yaz dizilerinden olacak gibi gözüken Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden birini oynayan Deniz Baysal dizide Kainat isimli karakteri canlandıracak. Genç ve güzel oyuncunun performansı ise çok iyi gözüküyor. 1.71 cm boyu ve 57 kg kilosu ile güzelliği ise hayranlık toplamış durumda.

Kaçak Gelinler’in yayın tarihi Star TV tarafından açıklandı. Buna göre 23 Haziran 2014 tarihinde Pazartesi akşamı dizi yayına girecek. Şöhret yolunda emin adımlarla ilerleyen bir karakter olan Kainat, diğer kaçak gelinlerle birlikte İstanbul’a gidiyor ve aşkının peşinden koşuyor.

Güzel oyuncu 1991 senesi 5 Haziran doğumlu. İzmir’de dünyaya gelen Baysal, üniversite eğitimine 2009 senesinde Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nde başladı. Fakat küçük yaşından beri oyunculuğa meyilliydi. Karşıyaka Belediye Tiyatrosu profesyonel oyunculuk hayatına girdiği ilk yer olmuştur. Daha önceki rollerinde de büyük ilgi toplamıştır ve performansı sevilmiştir. Pek çok dizide rol almış olan Baysal, aynı zamanda Türk  tiyatro oyuncularından ve bu sebeple dizilerin sevilen yüzü olmuş durumda.

Önceden rol aldığı diziler ise şu şekilde: Derin Sular, Kalbim Dört Mevsim, Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir.

den

Kaçak Gelinler Dizisinde Kainat Kimdir Deniz Baysal Kimdir Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.