Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları 12 Ocak 2014

12 Ocak 2014 Ehliyet Sınavı bugün yapıldı aşağıdan daha önceki çıkmış ehliyet sorularına ulaşabilirsiniz. 12 Ocak ehliyet sınav soruları MEB tarafından yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak 12 Ocak Ehliyet sınav soruları yayınlanana kadar sınavda çıkmış olan ehliyet sorularından hatırladıklarınızı aşağıdan hemen yazarak paylaşabilirsiniz.

MEB tarafından yapılan ehliyet sınavına girmeden önce çıkmış soruları çözmenin ne kadar faydalı olduğunu herkes biliyor. Çünkü ehliyet sınavlarında çıkan sorular önceki sınavlarda çıkan soruların hemen hemen aynısı gibidir. Bu nedenle sürücü adaylarımıza yardımcı olması maksadıyla 2012 ve 2013 yılları olmak üzere önceki dönemlere ait ehliyet sorularını bir araya getirdik… İşte Eski Çıkmış Ehliyet Sınavı Soruları :

12 Ocak 2014 Ehliyet Sınavı Soruları İçin Tıklayın

 

Not: Bu sayfa yapılan en son ehliyet sınavına göre sürekli güncellenmektedir….

12 Ocak Ehliyet Soruları ve Cevapları 2014 , 12 Ocak Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları 2014 ,12.01.2014 Ehliyet sorulaır ne zaman açıklanacak soru cevap paylaşımı

12 Ocak Ehliyet Sınavına Girenler Aşağıdan Hatırladığınız Soruları ve Cevapları Hemen Paylaşabilirsiniz. Sorular Açıklanana Kadar Merakınız Giderilmiş Olacaktır.

38 yorum

  1. arkadaşlar kitap dışında pekte farklı soru çıkmamış gibi. Ben henüz sınava girmedim. Ayın 8 inde gireceğim. sizin sorular ilan edildi mi acaba. bulamadım.

  2. milli eğitimin sitesinde bakın kenarda açıklamalar yazan yerin altındakı ılk yazıya tıklayın sonra çıkan kutucuğa tc nizi girin sonucunuz şip diye çıkıyor ben 90 puan almısım sizede basarılar :D

  3. ya arkadaşlar M kitapçığı K kitapçığı L kitapçığı hepsi aynı bunları nıye böyle yapıyorlar kopya çekilmesin diye yani 50 soruda hepsinde aynı fakat M kitapçığında 1 . sırada yer alan soru atıyorum L kitapçığında 5 . sırada yer alıyor K kitrapçığında ise işte 10 sırada yer alıyor fılan bu soruların hepsi böyle anladınızmı yani kopya çekilmesin diye sınav sıralarına M-K-L-M-K-L şeklinde dağıtılıyor sorular aynı sadece yerleri değişik bunların hepsi yeni müfredata giriyor

  4. Bnm beş yanlışım var bitanesi kafama takıldı takip mesafesi hızlanması ıcın ıkaz etmek sollamak falan. Hatırlayan vamı hangisi dogru acama bn takip mesafesini korumak yaptım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.