Cansever – Hey Denysha Türkçe Sözleri Anlamı ve Klibi

Normalde adını arabesk şarkılarla andığımız Cansever, yabancı bir şarkıyla öylesine bir değişim gösterdi ki, sosyal medyanın bir anda en çok konuşulan şarkısı arasına girdi. Cansever yeni yabancı şarkısı Hey Denysha şarkısı sözleri çeviri ve klibini sayfamıza ekledik. İşte Cansever Hey Denysha türkçe sözleri çevirisi ve anlamı klip izle

Klibi izlediğimizde ilk sıralar, ustaca çekilmiş yabancı bir klip sanıyorsunuz ancak şarkının 50. saniyesinden itibaren Cansever çıkıyor meydana ve o muhteşem yorumu ve tarzıyla ortalığı kasıp kavuruyor.

Cansever Hey Denysha Klibi İzle

Cansever’in Yeni yabancı şarkısı Hey Denysha şarkısı sözleri birazdan bu sayfada olacak. Hey Denysha şarkısı sözleri ve anlamı. Cansever Hey Denysha sözlerini tamamladığımızda bu sayfaya ekleyeceğiz.

Arabesk müziğinin ünlü isimlerinden Cansever, Latin ve Hint ezgileriyle süslü kıpır kıpır yeni şarkısıyla herkesi şaşırttı. Cansever, Hürriyet’ten Ceren Arseven’e ‘Hey Denysha’ adlı şarkısının hikayesini anlattı.

“ARKADAŞIMIN KIZINA DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ”

Hey Denysha bir doğum günü şarkısı diyen Cansever, “Almanya’da yaşayan aranjör ve dans eğitmeni arkadaşım Deno Records’un kızı Denysha’ya birinci yaş günü hediyesi. Klipteki dansçılar Deno’nun öğrencileri, en minik dansçımız da Denysha. Arkadaşım kızına yaş günü armağanı olarak yaptığı bu şarkıyı benim söylememi istedi. Ben de severek kabul ettim. Aslında kitlelerle paylaşmak için yapılmış bir şarkı değil. Hatıra olsun diye bize saklayacaktık fakat Deno internet üzerinden birkaç yerde paylaşınca şarkı aldı başını gitti.

ŞARKININ ANLAMI

‘Hey Denysha’ Romanca. Sözleri şöyle: “Bu ritm insanın kalbini attırıyor. Deno bu akşam çok mutlu. Tıpkı annesi ve Denysha gibi. Hadi kalkın hep birlikte dans edelim. Küçük büyük, genç yaşlı kimse utanmasın. Denysha bugün bir yaşına giriyor. Onun doğum gününü hep birlikte kutlayalım. Haydi Denysha haydi oynayalım. Herkes sana bakıyor bu gecenin kraliçesi sensin.”

Cansever Hey Denysha Şarkısı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

9 yorum

  1. şarkı enteresan, hakim balkan tınısında bir ara hint esintilerine rastlıyoruz, şarkı bittikten sonraki cast kısımda arap şarkısına geçmiş gibi hissediyorsunuz.. klibi de öyle, küçük kızlar sarı okul servisinin önünde dans ederken sonra aynı kızlar sari giyip koşuşturuyorlar mesala. ama renkli canlı güzel olmuş.. ilk başta pek canseverin tarzı olmadığı için garipsedimse de sevdim sanırım.. evet gayet başarılı..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.