Bursa Okullara Kar Tatili

Sert kış koşulları tüm yurdumuzu etkisi altına almaya devam ediyor. Bursa için 21 Aralık 2012 Cuma günü kar tatili haberi henüz gelmedi. Bursa da kar yağışının esir aldığı illerden biri. 21 Aralık 2012 Cuma günü Bursa’da okullara kar tatili verilecek mi. Burs’da kar yağışı var ancak henüz kar tatili verilmedi.

Bursa 21 Aralık 2012 Cuma Okullara Kar Tatili Var mı

İstanbul’da, kar yağışı nedeniyle 21 Aralık Cuma günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini bildirdi. Bursa’da da okullara kar tatili verilmesi halinde , bu sayfadan duyuruyu yapacağız.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, İstanbula Valiliği’nin kentte sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle aldığı karar uyarınca, yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilecek.

Eokul-meb.com 21 Aralık 2012

21 yorum

  1. hava çok soğuk ve sürekli kazalar meydana geliyor sabaha kadar her yer don olucak keşke tatil olsa bu havada okula gitmek çok zor valimizden inşallah güzel bir haber gelir…

  2. Havanın ve yolların durumu belli… Okulların tatil olup olmama kararı için sabahı beklemenin ne anlamı var! Okul tatil haberini alana kadar zaten gariban öğrenci yollara düşmüş oluyor. Eve göndersen herkesin annesi ev hanımı değil insanlar ona göre işlerini ayarlayıp çalışmaya gidiyor. Çocuk eve dönsün kapı duvar. Hangi akla hizmet yarın sabah ki duruma göre karar vereceğiz diyorlar! El alem Bursa Valiliğini işte görsün!!!!!!

    • bursa da neden kar tatili yok ya kar tatili güzel oluyor da normal tatillerde(resmi)güzel olmuyor insanın canı sıkılıyor ama kar yağınca sokakta yine oyun oynuyorsun.:((KIŞ GELİYOR ÖRT HOCAM YORGAN YORGAN ÜSTÜNE.):D:D

  3. Kar çok fazla.Bursa’nın da tatil olması gerekiyor.Kaza ya da yaralanma olsa öğrenciler yaralansa ya da daha kötüsü… Ne yapacaklar onlar için önemsiz ama bizim için çok önemli tatil yapılmalı.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.