Bartın Üniversitesi Rektörü Öğrenci Evinde

Bartın Üniversitesinde öğrenci olan Faruk Çelik, geçtiğimiz günlerde evde arkadaşları ile kestane pişirirken çektiği fotoğrafı Twitter’dan paylaşarak Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u da resmin altına etiketledi ve onu da kestane yemeye evlerine davet etti. Rektör Uzun, bu daveti karşılıksız bırakmayarak öğrencileri bizzat evinde ziyaret etti, çay içip öğrencilerin pişirdiği kestanelerden yedi.

Bartın Üniversitesi Rektörü Orhan Uzun, sosyal medyadan çay daveti aldı ve bu daveti geri çevirmedi. Bartın Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Faruk Çelik, Twitter’da yayınladığı fotoğrafta Rektör Uzun’u da etiketleyerek, “Bütlere kaldık moralimiz bozuk ama hocam yine de sizi de aramızda görmek bizi mutlu eder ” yazdı.

Rektör bu mesaja sessiz kalmadı ve fotoğrafın altına, “Moral bozmayın. Zaman daha çok çalışma zamanı. Derslerinizi verin notlarınızı yükseltin. Sınavınız biter bitmez davete icabet edip bir çayınızı içmeye, dersler hakkında konuşmaya gelirim.” yazdı. Verdiği sözü tutan Rektör Uzun, öğrencilerle çay içip, kestane yiyerek sohbet etti. Uzun, yaptığı açıklamada, öğrencilerle böyle bir akşam geçirdiği için mutlu olduğunu anlattı. Bu ziyaret, onların başarısında, ders çalışmalarında verimli olmalarına aracı olursa daha çok büyük mutluluk duyarım.” dedi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.