Babalar Günü Ne Zaman 2013

Evin direği babalarımız da en azından annelerimiz kadar kıymetli insanlardır. Her ne kadar annelerimize daha fazla sadakat gösteriyor olsak da; babaların önemi ve hissiyatı bizim yanımızda her daim farklı olmuştur. Baba, evin güveni ve devamlılığını sağlayan en temel güçtür. En ufak meselede kişi etrafında babasını aramaya başlar. Babalarımıza, o değerli insanlara vefakarlığımızı göstermenin günüdür Babalar günü.  Peki babalar günü ne zaman, sizlere bu yazımızda 2013 babalar günü ne zaman ve babalar günü ile ilgili bir kaç söz dile getireceğiz.

Babalar Günü Bu Sene 16 Haziran 2013 Pazar Günü Kutlanacak

Ailesinin hayatını idame ettirebilmesi gece gündüz demeden çalışan babamızı her zaman hatırlamalıyız, onları ikinci plana atmamalıyız. Birçok zahmete katlanan, birey olarak şahsını değil ailesini düşünen onlardır yani babalarımızdır. Her ne kadar zaman gelip fikirlerimiz çatışsa da, tartışmışlığımız olsa da onlar bizim en zor anlarımızda sırtımızı güvenle yaslayabileceğimiz güzide varlıklardır.

Babalar Gününde Ne Yapalım

Babalar Gününde, babamıza olan saygı, bağlılık, sevgi,ve teşekkür duygularımızı dile getirmeliyiz. Onun ellerinden, yanaklarından öpmeli, Ba­balar Gününde babamızın yanında olmalı onun gururunu okşamalıyız. Bunun yanında bütçenize göre göre bir hediye ile onun gönlünü hoş edebiliriz.  Eğer babamız yanımızda bulunmuyorsa onu telefonla onu arayıp durumunu sormalı, kendisini sevdiğimizi, kendisine ihtiyacımız olduğunu belirtmeli ve kendisini unutmadığımızı belirtmeliyiz. Bu konumuzda babalar günü ne zaman 2013 ve babalar günü ile ilgili yorumlarımızı aktardık.

 

Sizler de Babalar Günü İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.