Babalar Günü Hediyeleri 2014 Hediye Seçenekleri Önerisi

Babalar Günü Hediyeleri 2014 Hediye Seçenekleri Önerisi hakkında bilgi kısaca.

Üç boyutlu televizyon futbol aşığı babalarınız için çok uygun bir hediye olacaktır. Dünya kupasının yaklaştığı bu günlerde gerçekten çok ince bir hediye olacaktır. LG yeni piyasaya sürdüğü üç boyutlu modeli ile Dünya Kupası heyecanını ikiye katlıyor. 3 boyut gözlüklerinin aktif tipte olması da bir avantaj.

Mayo yüzme tutkunu bir baba için ideal bir hediye olacaktır. Neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde her bütçe için mayo bulunmakta. Burada bir hatırlatma yapmakta fayda var. Vilebrequin Leonardo Di Caprio, Andy Garcia, Hugh Grant, Jack Nicholson, Zidane, Nicolas Sarkozy gibi ünlü erkeklerin tercihi olan bir mayo markası. Konsept mağazası olarak sadece Floransa’da bulunmaktaydılar fakat bu sene Akmerkez’de ikinci konsept mağazalarını açtılar. Cıvıl cıvıl desenleri bulunan ve oldukça kaliteli olan bu marka mayolar çabuk kuruma özelliğine de sahip. Yani babanıza özel bir mayo hediye etmeniz artık mümkün.

Fotoğraf makinesi fotoğraf çekmeye ilgi duyan babanız için harika bir hediye olabilir. Babanızı çok sevindireceği kesin olan bu hediyenin de oldukça geniş bir fiyat aralığı bulunuyor.

Kravat her babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz bir hediye. İşe giderken her gün takım elbise giyen bir babanız varsa her zaman kullanıp sizi hatırlayacağı bir hediye olabilir. Üstelik kravatlar çok ciddi desenlere de çok çılgın desenlere de sahip olabiliyor. Babanızın kişilik özelliklerine uygun bir hediye seçmek için kravat çok geniş bir seçenek sunuyor. Genç giyim mağazaları veya takım elbise satan mağazalarda çok ilginç, uçuk kaçık kravatlar bulmanız mümkün.

Fotoğraf çerçevesi çok fazla para harcamadan alabileceğiniz basit fakat değerli bir hediye. Manevi değeri yüksek olan bu hediyeyi hediye yapacak olan şey ise çerçeveye sokacağınız babanızla birlikte özel bir fotoğrafınız. Hediyeyi daha da kişisel hale getirmek istiyorsanız cilası ve boyası yapılmamış çerçevelerden alıp onu istediğiniz gibi boyayıp cilalayabilirsiniz. Böylece el emeği göz nuru bir hediye vermiş olursunuz.

Çikolata sepeti artık çok farklı tasarımlara sahne olabiliyor. Çikolata sepetleri ile büyük bir hikaye bile anlatmak mümkün. Babalar günü için harika bir seçenek olacak olan çikolata sepetleri tatlı bir  hediye olacaktır. Posta yoluyla iş yerine veya farklı şehirlerde iseniz babanızın evine bu sepeti yollayabilirsiniz böylece sürprizi kaçmayacaktır.

Mısır patlatma makinesi babalar günü için ilginç bir hediye önerisi olabilir. Babanız televizyon karşısında vakit geçirmekten hoşlanıyorsa ona daha eğlenceli bir deneyim yaşatmak için mısır patlatma makinesi hediye edebilirsiniz.

Plak, klasik bir tarzı olan ve müzik dinlemekten hoşlanan bir baba için mükemmel bir hediye olacaktır. Hele ki koleksiyoncu bir babanız varsa tadından yenmez. Bu plağı birlikte şarap eşliğinde dinleyerek de hoş vakit geçirebilirsiniz. Böylece hediyenin yanında güzel bir babalar günü deneyimi yaşatmış olursunuz.

Hamak dinlenmekten ve bahçede takılmaktan zevk alan babanız için çok uygun bir hediye olacaktır. O ki senelerce çalışıp sizi yetiştirmek için dişini tırnağına takmıştır, bir hamak alıp onun eserine bakarak zevk almasını sağlayabilirsiniz. Eğer bahçeli bir eviniz yoksa da mühim değil, geniş bir balkon da hamak kurmak için idealdir.

El masaj aleti ağrıları olan babanız için güzide bir hediye olacaktır. Hem ağrılarına çare olur hem de kullanırken sizi hatırlar.

Pusula deniz aşığı bir baba için mükemmel denebilecek bir hediye olacaktır.

Eşofman takımı sportmen babalar için ideal bir hediyedir. Daha konforlu bir spor deneyimi yaşaması için ona nike, adidas gibi kaliteli markalardan eşofman takımları alabilirsiniz.

İsimli kalem setleri özel bir hediye seçeneğidir. Babanız için sadece ona ait olan özel bir kalem üretilmesi, ona verdiğiniz değeri gösterir.

Bahçe gereçleri, bahçe ile uğraşmaktan hoşlanan babanız için mutluluk verici bir hediye olacaktır. Bunlarla bahçede onarım yapabilir, bitkilerine bakabilir. Ev ve yapı marketlerden bu tip gereçler satın alabilirsiniz. Sula kabı, el aleti seti gibi seçenekler yerinde duramayan ve sürekli bahçede bir şeylerle uğraşan babanız için hoş bir hediye olacaktır.

Parfüm en klasik hediyelerden biridir. Fakat babanızın ne tarz kokulardan hoşlandığını biliyorsanız bu seçeneğe başvurmanız önerilir.

Ve en güzel öneri ise şudur: ona seni seviyorum demeyi unutmayın.

babalargünü

Babalar Günü Hediyeleri Ne Olabilir Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.