Az TV Frekans 2013 Yeni

Az TV Frekans Güncel , Azerbaycan Az TV Güncel Key Uydu Frekansları , AZ TV Uydu si

Az TV Frekans

UEFA ve Şampiyonlar ligi maçlarını izleyebileceğiniz Az TV Uydu Frekansı bilgisi bu sayfada …

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını Azeri kanalı Az TV’den canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu sezon ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ve Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe temsil ediyor. Bu iki takımın bazı maçları D-Smart platformundan ücretli olarak yayınlanacak. Bu sebeple evlerinde D-Smart olmayan taraftarlar alternatif yayın kuruluşlarına yöneldi. Bunlardan en dikkat çekeni ise Azerbaycan kanalı olan Az TV oldu.

Devler Ligi’ndeki mücadelesi saat 21:45’te D-Smart platformundan ekranlara gelecek. Bu maçı ayrıca Azerbaycan devlet kanalı Az TV‘den de canlı ve siz olarak ekrana gelecek. Az TV Uydu Frekansını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Azerbeycanda yayın yapan Az TV kanalı Şampiyonlar Ligi takımlarının maçlarını naklen veriyor. Eğer evinizde uydu alıcınız var ise bugün oynanacak Dortmund Real Madrid Az TV’den siz izleyebilirsiniz.

Az TV Uydu Frekansı

Az TV (AzTv Azerbaijan) Frekansı

Frekans: 10965 H 12797
FEC: 5/6
Türksat 3A/2A 42.0°E Uydu

Galatasaray Schalke 04 Maçı Hakkındaki yorumlarınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Galatasaray Manchester United Maçı saat 21:45 itibariyle bu sayfadan canlı olarak yayınlanacak.

 

Galatasaray Schalke 04 Canlı Maç Yayını

Az TV izle

Sitemizi sık kullanılanlara ekleyiniz. Real Madrid Manchester United maçı Az TV’den canlı olarak bu sayfadan yayınlanacak. Maç saatinde burada görüşmek üzere!
Az TV Uydu Frekans Bilgileri

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.