AZ TV Frekans ve Bilgiler 2014

AZ TV’de Şampiyonlar Liginde bir dev maç daha, Galatasaray maçı için nefesler tutuldu maç saati beklenmeye başladı. Galatasaray Azerbaycan kanalı AZ TV’den de canlı yayınlanacak. İşte AZ TV Frekans Ayarları :

UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçında Galatasaray İspanya’da Real Madrid’in konuğu oluyor. Bu maç D-Smart’tan canlı yayınlanacak ancak maçı Azerbaycan Kanalı AZ TV’den şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki frekansları dijital uydunuza girmek ve ardından kanala şifresini girip kaydetmek.

AZ TV Frekans ayarları ve numarası 2014, Real Madrid Galatasaray maçı AZ TV Biss Key Şifreleri 2014, AZ TV Frekans Uydu Bilgileri

CHELSEA Galatasaray Saat 21:45 D-Smart ve AZ TV

Azerbeycanda yayın yapan Az TV kanalı Şampiyonlar Ligi takımlarının maçlarını naklen veriyor. Eğer evinizde uydu alıcınız var ise bugün oynanacak Galatasaray Manchester United maçını Az TV’den şifresiz izleyebilirsiniz.

Az TV Uydu Frekansı

Az TV (AzTv Azerbaijan) Frekansı

Frekans: 10965 H 12797
FEC: 5/6
Türksat 3A/2A 42.0°E Uydu

Biss key : 1234560065432100

Galatasaray Schalke 04 Maçı saat 21:45 itibariyle AZ TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Galatasaray Real Madrid Maçı AZ TV Frekans Ayarları

Galatasaray Real Madrid Maçı D-Smart’ın yanısıra Türksat’ta bulunan Azeri Kanalı AZ TV‘den de canlı yayınla ekrana gelecek.

Önemli: Biss Key Şifresini cihazınıza girmezseniz, maç saatinde kanal şifreye girer. Biss Keyi AZ TV kanalındayken cihazınıza mutlaka girin. Google’da cihazınızın marka modeli yazarak nasıl girildiğini öğrenebilirsiniz…

aztvfrekans

AZ TV Frekans Bilgileri ve Kanal Ayarları İle İlgili ? Aşağıdan Sorularınızı Hemen Yazabilirsiniz …

21 yorum

  1. herz 14500 uydusunda ayarlar nasıl yapılacak? biss ayarlarına girdiğimda sizin verdiğiniz biss kayıtlı idi ama frekans yerinde 10968 yazıyordu, ben bunu az tvnın frekansı olan 10965 yaptım ama açılmadı. birde service id yazan yerde 0023 yazıyor ne yapmam lazım?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.