Aykut Kocaman İstifa Etti mi Son Durum

Aykut Kocaman bugün oynanan Kardemir Karabükspor yenilgisi sonrası yaptığı açıklamada istifa ettiğini bildirdi. Ancak yönetim istifayı geri çevirdi. Aykut Kocaman İstifa etti mi son durum bilgisi ? İşte ayrıntılar :

Aykut Kocaman istifa etti mi

Fenerbahçe eski oyuncu ve şu anki Teknik Direktörü Aykut Kocaman, görevini bıraktığını basın toplantısıyla kamuoyuna duyurdu

Kocaman, Spor Toto Süper Lig’de Kardemir Karabükspor’a 3-1 yenildikleri maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, bu maçla birlikte Fenerbahçe’deki görevine son verdiğini açıklayarak salonu terk etti.

Kocaman’ın istifa açıklaması şu şekilde :

”Yaklaşık 2,5 yıldır çok şerefli bir görev olan Fenerbahçe teknik direktörlüğünü yaptım. Bizim gibiler için, hemen her yerde bu formanın özellikle bir şekilde prestijini ve kredisini kullanmışinsanlar için zirve burasıdır. Burayı yaşadım. Ancak açıkçası bunu devam ettirebilecek gücü hissedemiyorum kendimde. Bu maçla beraber Fenerbahçe’deki görevime son veriyorum. Taraftar çok net bir şekilde haklı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Pek çok şeyle mücadele etmeye çalıştık. Zaman zaman saha içinde, zaman zaman saha dışında doğru şeyler yaptık, yanlış şeyler yaptık. Bütün bunların hepsi Fenerbahçe adınaydı. Yapabildiklerimiz bu kadardı. Bu şerefli görevi burada bırakıyorum. Herkese çok çok teşekkür ediyorum.” diye sözlerini tamamladı.

Aykut Kocaman İstifa Kararını Yarın Verecek !

Yönetimin ve taraftarların çabası Aykut KOCAMAN’ın istifa kararını 1 gün gözden geçirmesi için zaman istemesine yol açtı. Aykut KOCAMAN, yarın (23 Aralık 2012 Pazar) kararını verecek. Son durum bilgisi bu sayfada olacak.

23 Aralık 2012

3 yorum

  1. işallah bırakmassın takımın için ve taraftarların için bence iyi olacak bırakırsan kötü olacak seni unutmayacagız sende bizi ve takımını unutma yolun açık olsun saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.