Avea Galaxy Note 3 Hediye Kampanyası

Avea Galaxy Note 3 Alana Çeşitli Hediye Kampanyası

Avea tarafından düzenlenen kampanyada 27 Eylül tarihinden itibaren kampanyalı olarak Galaxy Note 3 sahibi olan ilk 100 kişiye yeni nesil akıllı saat Samsung Galaxy Gear; sonraki 1000 kişiye ise şarj paketi hediye ediyor.

Açıklamada 15 Eylül tarihinden itibaren İstinye Park AVM, Cevahir AVM, Bağdat Caddesi, Ankamall, Forum Bornova’daki Avea shoplarda, teknolojiseverler Samsung Galaxy Note 3’ü deneme fırsatına sahip olacaklar.

samsung

Açıklamada, Türkiye’deki artan ilgi ile baraber Avea kullanıcılarını yeni cihazlarla tanışmasının önemsendiği, bu amaçla da Samsung tarafından yeni tanıtılan ürünleri tüketicileri ile buluşturmayı hedefledikleri belirtildi. Bununla beraber geleceğin teknolojisi olarak nitelenen, giyilebilir teknolojinin ilk ürünlerinden olan Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’ı da ilk tüketiciler ile buluşacak.

Akıllı telefonlara olan talebi karşılamak üzere gerek Avea cihazlarına gerekse de 3. Parti ortaklardan sağlanan cihazlara yatırımlarının artarak devam ettiği açıklandı. Bu kapsamda Samsung Galaxy Note 3’ü, çift taşıyıcılı internet altyapısı olan Mobil Plus’la beraber sunacaklarını ve böylece 4G hızında internete erişim sağlanacağını müjdeledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.