Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün zamanımızın büyük bir çoğunluğunu eskiyi yâd ederek geçirebilirsiniz. Çünkü gezegenlerin etkileşimi sizi biraz bugünden uzaklaştırıp geçmişe dair bir yolculuğa çıkartmak istiyor gibi. Bu yolculuğun amacı ise size, bugüne kadar ne kadar yol kat ettiğinizi göstermek.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün artık şu sorulara cevap bulmanız gerekebilir; Ben istediğim bir işte mi çalışıyorum? Gerçekten bu işi yapmak istiyor muyum? Veya severek kendimi daha iyi hissedebileceğim hangi işte başarılı olabilirim? Bu konuda kafanızda bir netlik içinde olabilirseniz bu yaşamınıza da olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Bir an önce kariyer beklentilerinizi sorgulamalı ona göre kendinize bir rota belirlemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Anlık kararlarla yaşamınızda uzun süredir yükümlülük haline getirmiş olduğunuz konuları tehlikeye atmayın. Bu sorumluluklar sizlere başarı olarak geri dönecektir. Ofis ortamında agresyon ve dedikodulara karşı dikkatli olun. Sağlığınızla ilgili de bir enfeksiyon veya bulaşıcı hastalıklar riskine karşı tedbirli davranmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Finansal sorunlarınıza çareler aramak için bazı denenmemiş yolları denemelisiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz dengeleri bozan harcamalar adına pişmanlıklar biriktirmeyin. Artık bunun bir çaresi yok. Fakat yeni kaynaklar bulmak için bir an önce harekete geçin. Unutmayın evrende önce harekete geçen kazanır sonrası ise sadece bakmakla yetinir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

İlişkilerinizde ki gerginlikler sizleri farklı bir düşünce yapısına itiyor olacak. Yakın çevrenizden bu anlamda hatırı sayılır kişilerin tavsiyelerine kulak vermek sizin için çok iyi olacaktır. İş hayatınızda en güvendiğiniz yönünüzü ortaya koymanız, üstlerinizin bir anda dikkatini üzerinize çekecektir. Unutmayın herkesin çok iyi yaptığı bir iş mutlaka vardır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Eğitim hayatınızla ilgili mücadele ettiğiniz konularda sevindirici başarılar elde edebileceksiniz. Planlayacağınız seyahatlerle ilgili önemli şanslar ve fırsatlar yakalama şansınız oldukça yüksek. Aşk hayatınızda yönetici tavırlarınız geleceğe yönelik güzel gelişmeleri de beraberinde getirecek.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Aşk hayatınızda özgürlük duygularınızın ağır basacağı, beklentilerinizin artacağı bir gün. Sosyal çevrenizle de çok güzel paylaşımlar yaşayabilir, birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bugün eski dostlarınızla buluşup konuşmak için harekete geçebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün tanışacağınız kişiler gelecekte ki kariyerinizi önemli ölçüde etkiliyor olacak. İlişkilerde yeni bir döneme doğru geçiş yapma aşamasındasınız. Bu dönemde en iyi arkadaşlıklarınız sonlanabilir, en uzaktaki kişiyle daha yakın ilişkiler içerisinde olabilirsiniz. Bu anlamda her şeye hazırlıklı olun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün kuracağınız ikili iletişimlerde oldukça güçlü olacaksınız. Bu gücünüzü yarım kalmış işlerinizi tekrar canlandırmak adına kullanmak size büyük fayda getirecektir. Bu arada iyiliğinize gelişen fırsatları da kollayıp bir an önce harekete geçin. Biliyorsunuz bazı fırsatlar bir daha ele geçmez. Sonra pişmanlık duyacağınız şeyleri yasamamak önce akıllıca davranmak gerekir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bu dönemde kendisine güvendiğiniz, aklına ve tecrübesine inandığınız kimselerden destek alabilir, kendinizi bu anlamda baştan yenileyebilirsiniz. Başkalarının sırlarını araştırmak, sürekli ne yaptıklarını öğrenmek inanın size hiç bir fayda getirmez. Sizler sorumluluk sahibi, olgun kişilersiniz. Bir şeye karar verdi mi harekete geçersiniz. Bizler de bu dünyadan geçmekteyiz. Bunun bilincinde hareket edip bu yolculuğumuzu en güzel şekilde tamamlamalıyız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün bağımsız olarak kendi kimliğinizi toplum önüne koymak ve kendinizi ispatlamak çabası içinde olabilirsiniz. Ayrıca kendinizi toplum içinde nasıl daha faydalı işler yapabilirim? Sorusuyla baş başa bırakabilir bunun cevabını kendi içinizde bulmak isteyebilirsiniz. Dahası toplumda saygın bir yer edinmek uğruna bazı girişimler başlatabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Geçmişinize yeni bir bakış acısı getirerek bazı olayların farklı yönlerini görmeniz sizin daha olgun kişiler sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Yaşadığınız olaylardan hayıflanmak yerine oradaki inceliği görerek ilerlemelisiniz. Bu anlamda neden öyle olmuştu? Yerine, evet oldu çünkü şu dersi almam gerekiyordu diyerek ilerlerseniz her şeyin daha güzel olduğunu göreceksiniz.