AÖF Vize Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 5-6 Ocak 2013

AÖF vize sınavı geldi. Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ara sınavı 5 Ocak ve 6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak. Sınava girecek olan AÖF’liler için AÖF sınav giriş yerleri ve belgesi çıkartmak için gerekli bağlantılar aşağıda verilmiştir. Hafta sonu yapılacak olan AÖF güz dönemi ara sınav giriş belgelerini alma işini sınav gününe bırakmayınız. AÖF sisteminde oluşabilecek giriş problemlerini göz önüne alarak AÖF sınav giriş belgenizi sınavdan en az 1 gün önce temin ediniz.

5-6 Ocak 2013 AÖF vize sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) işletme ve iktisat fakültelerinin programlarına kayıtlı öğrencilerin sınav giriş yerleri belli oldu.  Öğrenciler T.C kimlik numarası ve şifrelerini girerek aşağıdaki linkten AÖF giriş belgesini alabileceklerdir.

TIKLA AÖF SINAV GİRİŞ BELGENİ İNDİR

2012 – 2013 AÖF Sınav Tarihleri Şu Şekilde :

aofgiris56ocakAÖF Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013 tarihlerinde
AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013 tarihlerinde
AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 4 Mayıs  – 5 Mayıs 2013 tarihlerinde
AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 1 Haziran – 2 Haziran 2013 tarihlerinde

AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Sınav Giriş Belgesi İle İlgili Sorularınızı ve Cevaplarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz ..

20 yorum

  1. sınava giricem ama tc ve şifrem doğru olduğu halde giriş belgemi çıkartamıyorum bu sisteme bir çözüm bulunsun hemen ben 580 tl harç ödedim bu ay bu yıl mezun olucamı hedeflerken bu küçük hesaplarımda hiç yoktu şaka gibisiniz şu küçük şeylerin sorun olmasından bizleri kurtarın artık yeter alt yapınız yoksa ne diye ikide bir sistem değiştirirsiniz kardeşim.paramızla rezilmi olucaz bizler böyle resmen devletin bir soygun yöntemi daha geliştirdiğini düşünüyorum artık :@

  2. sayfama giremiyorum t.c mi ve şifremi yazdığımda bu t.c ye ait ders notları bulunamadı diyo fakat bi önceki sayfada notlarımı görebiliyorum yardımcı olurmusunuz neden diğer sayfama giremiyorum..

  3. bu seneki sorular beni ters köşe yatırdı artık suç aöf demir yoksa yardımcı kitaplardamıdır anlamadım iki ayrı yardımcı soru banlası aldım sadece iki tane soru çıktı iki soru 70 te ye maloldu aöf nin bütünlemesi varmı

  4. arkadaşlar anadolu üniversitesinin yönlendirdiği sitede sıkıntı var. Uzun uğraşlar sonucunda bu sitenin yönlendirdiği bir sayfayla bağlandım ve çıktı mı aldım.

  5. İnternet alt yapısı darmadağın olan bi ülkede neden acaba bu tarz önemli işleri internetten yaptırırlar ki sabahtan beri uğraşıyorum ve sınav belgemi alamadım gitti ilk gün sınavlarım.

  6. bende sınav giriş belgemi alamıyorum.2 gün öncesi aynı şifremle giriş yapıp sınav yerıme bakmıştım bugun çıktı almak için girmek istediğimde sistem 2 saattir hata veriyo şifre hatası diyo bu nasıl iştir böyle…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.