AÖF Soruları ve Cevapları 2013 Ara Sınav

Açıköğretim Fakültesi AÖF sınavı 5 Ocak ve 6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılıyor. AÖF ara sınavların ilk ayağı bugün (5 Ocak 2013) yapıldı.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) vize ara sınav soruları ve cevaplarının sınavın yapılmasından en geç 2-3 gün sonra açıklanması gerekiyor. Daha önceki sınavlarda sınav haftasını takiben 2-3 iş günü içinde öğrencilere duyuruluyordu. 2013 AÖF soruları ve cevap anahtarının da aynı süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.  AÖF işletme ve İktisat Fakültesi sınav soruları
5-6 Ocak 2013 AÖF Soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz eokul-meb.com’da bu sayfada bulabilirsiniz…  Soru ve cevaplar yayınlanınca bu (eogrenme.anadolu.edu.tr)adresten tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF(Açıköğretim Fakültesi) SINAV TARİHLERİ

AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı 5 – 6 Ocak 2013
AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 9 – 1 Şubat 2013

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 4 – 5 Mayıs 2013
AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 1 – 2 Haziran 2013
Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yöntemi:

aöfsorulari2013vizeAnadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

5 Ocak , 6 Ocak AÖF Soruları ve Cevapları , AÖF Soruları Ne Zaman Yayınlanacak , AÖF Açıköğretim Fakültesi soru ve cevapları yayınlandığında bu sayfada yer alacak.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarıda olmamalıdır.

5-6 Ocak 2013 Sınavda Çıkan AÖF Soruları ve Cevapları Hakkında Yorumlarınızı ve Paylaşımlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz ..

22 yorum

 1. 2012-2013 1. sınıf halkla ilişkiler ve tanıtımın sınav soruları ve cevaplarını bulan var mı? varsa e postama gönderebilir mi? ACİL… Şimdiden teşekkürler… (filiz_bhdr@hot.)

 2. Merhaba arkadaşlar ,

  İşten güçten çalışmaya fırsat olmadı nokta atışlı kitap alalım dedik biraz çalıştık ama ondanda 1 bilemedin 2 tane soru çıktı parada boşuna gitti. ama çok çalışmadım çok yüklenmedim sınavlara da . mantık yürüterek yaptım soruları. direk geçiş yaptığım için alttan derslerde vardı. 9 tane dersten 1 tane ff geldi 5 tanede sorumlu geçtim. Ama şu kadar diyebilirim ki bütünleme olmalı. İşten güçten ders çalışamıyoruz. Biz açıköğretimi meslek sahibi olalım diye okumuyoruz ki . Ayrıca dersini bile görmediğin kitaplardan ezber yaptığın birşeyin nasıl mesleğini yapıcaksın ki ? Çoğumuz askerlik kısa dönem yapmak için , yada okul okumak için bilemedin maaşı arttırmak için vs nedenlerden geliyor. Bu para tuzağına karşıyım ben ya. Kredili sisteme geçtik iyi güzel eee bütünleme ? o yok . peki niye ? cevap yok :) Ne kadar kalan öğrenci olursa o kadar çok para demek. Ne diyelim ALLAH yardımcımız olsun. İşe girmeseydim mesleğimi elime almamış olsaydım şu anda açıköğretimi bırakıp direk 1.5 sene askerlik yapardım hiçte okumazdım. ama işe giridk adamlara açıktan okumaya devam edeceğiz 3 4 sene sonra askere gidicez dedik. Şimdi adamlara ben gidiyorum demek olmuyor. Nasıl biticek okul hiç bir fikrim yok . Bakalım herşeyin hayırlısı..

 3. anlamıyorum 3 dersten kalmıştım ikisini verdim şimdi bana kaldığım ders hariç 3 ders daha yüklemişler nasıl bir iştir bu ya sinirlerim alt üst oldu bu şekilde ölene kadar mezun olamam :(

 4. Arkadaşlar, ben 2. sınıf İşletme bölümünde okuyorum. Güz Döneminde aldığım derslerden iki tanesi, sistem tarafından Bahar Döneminde değiştirilmiş. Birincisi: İşletme Bilgi Sistemleri yerine Görsel Kültür, İkincisi ise Dönem Sonu İşlemleri yerine de Muhasebe Bilgi Yönetimi olarak değiştirilmiş. Hiç bir şey anlamadım. Ayrıca, sorular ciddi anlamda zor. Biraz daha esnetip kolaylaştırılabilir.

 5. vize sınavında kitabın arkasında bulunan sorulardan çıktı, finalde kitap arkasında bulunan sorulardan bir tane bile rastlamadım. allah belalarını versin. bu zaman oldu daha sınav sonucu belli olmadı. kurum dediğin adam gibi bir takvim belirler, o tarihte sınav sonucunu yayınlar . bunlar ondan bile aciz insanlar. bence a.öf.’nin bir kaç tane alternatifi olmalı. sürekli diyorlar ya örgün örgün diye açık öğretiminde 10 larca alternatifi olmalı. insanlar büt hakkı veren fakülteye kayıt yaptırmalı.

  • melek sana katılıyorum. hakkımız olan bütünlemenin yapılması gerekli. biz yaptık oldu, ne güzel. 4 oturum parasını az alsınlar o zaman. kayıtlarda parasını alanlar hizmeti vermek zorundalar. bunlar eğitim tacirleri.

 6. ben kayseriden melek…ne yapmamız gerekıyorsa bı an once zaman kaybetmeden yapalım arkadaslar..boyle saçmalık olamaz…mantıklı bı acıklama yapmaları gerekıyor…verdığım paraya acımıyorum onu zaten verıyoruz enazından arkamızda durup bızllerı destekleöelrı gerekırken bu yılk bberbat etııler herseyı….elımden geldığınden fazlasıyla calıstım ama bekledığım gıbı gelmıcek sonucçlarrrrrrrrr

 7. arkadaşlar çalıştığımız halde geçemeyeceksek havadan para yatırıp duracak mıyız herkes aynı durumda aynı yorumları yapıyor bunların amacı para toplamak mı valla kitapları yalayıp yutsak ta bu sorular çözülmez. bence dilekçe verelim şikayet edelim
  arkadaşın dediği gibi biz örgünde değiliz buna rağmen masrafımız olmamasına rağmen 200-500 arası ö.gideri ödüyoruz. sistem salakça hadi onu geçtim bu sorular ne böyle yaaaaaa

 8. vallahi ben gece gündüz caliştşi ulusararası ilişkiler bolumunu okuyorum kitapda caliştim hiç bir soru çıkmadi nie insaniari annemi babani kandirayim gerçi annem bana inanmiyor ne yapayim sakalim yokki lafimşz dinlensin. Sorular kitaplardanda cikmadi sanki uzaydan getirmişler gibi soruları yeter artik bunların yaptiği kitaplarim eksik hala ne iş yaptiğini anlayamadim. aof nib abelasini versin.

 9. ben dershaneye gidiorum hiç çalışmadığım kadar ders çalıştım bu sene yinede sınavım kötü geçti. geçen yıl büte bile kalmamıştım bakalım bu sene ne yapacağız. ALLAH herkesin yardımcısı olsun. bu arada hepinizin mevlüd kandili kutlu olsun

 10. BENDE ÇOK ÇALİŞTİM ULUSLAR ARASI İŞLETME HARİÇ DİGERLERİ FENA GEÇTİ ŞIKLAR ARASINDA ÖYLE BOCALADIMKI SORMAYIN DEFALARCA ŞIKKINI DEĞİŞTİRİP DURDĞUM SORULAR OLDU BU ARADA KEMAL ATA BEN HEM AOF NİN KENDİ KİTAPLARINA ÇALIŞTIM HEM ÜNİTE SORULARINI ÇÖZDÜM HEMDE KİTAP KENARLARINDAKI KISA NOTLARI EZBERLEDİM VE ŞUNU SÖYLÜYORUM SINAV ZORDU BENİM VAKTİM VARDI BUNLARI YAPABİLDİM AMA VAKTİ OLMAYIPTA YAPAYANLAR ONLAR NE YAPCAKLAR EL İNSAF YANİ(!)SON OLARAK KEMAL ATA SANA DAVUZ ZURNA AZ SIRTINA TOKMAK EKSİK

 11. benim anlamadığım bu sistem değişikliği okey …ancak yazık değilmi bu insanlara zaten çoğu kişi yaşının başını almış belli bir mesleği olan ya terfi almak için ya aldığı maaşı birazx etkilesin diye okuyan insanlar sorular bence de çok zordu en azından bilgi soruyor olsalar bile kitapların dili çok ağır ben bırakmak istemiyorum ama bu şekilde hem iş hem okul yürütemeyeceğimi anladım herkese başarılar…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.