AÖF Sınav Yerleri Öğren 5-6 Ocak 2013

AÖF sınav yerleri açıklandı. 5 Ocak ve 6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak olan AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Açıköğretim Fakültesi öğrencileri 5 ve 6 Ocak 2013 tarihlerinde vize sınavına gireceklerdir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Güz Dönemi Ara Sınavı ( AÖF Giriş Belgesi Açıklandı ). 5-6 Ocak 2013 AÖF Sınav Giriş Yerleri bu sayfadaki linkten sorgulayabilirsiniz. Aşağıda 2013 AÖF sınav yerleri / Giriş Belgesi sorgulama sayfası inceleyebilirsiniz.

aofgiris56ocak

5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak olan AÖF vize sınavına yine binlerce öğrenci katılacak. AÖF ara sınav giriş yerleri açıklandı. AÖF’nin resmi internet sitesinden sınava girecek olan öğrenciler AÖF sınav giriş yerlerini sorgulayabiliyorlar.

5-6 Ocak 2013 AÖF Sınav Giriş Yerleri İçin Tıklayın

AÖF’de bilindiği üzere bu yıl bütün bölümlerde kredili sisteme geçildi.  Açıköğretim Fakültesi AÖF Ara Sınav Vize sınav giriş yerleri ve belgesini yukarıdaki link aracalığıyla öğrenebilirsiniz. Sınav yerlerini öğrenmekte zorluk çeken adaylar aşağıdan bizlere yazabilirler. AÖF sınav giriş yerleri hakkında bilgileri bu sayfadan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

8 yorum

  1. İşletme bölümünden sınava giripte zor diyen arkadaşım tanıdığım bir sürü kişi var işletmeden sınava giren biride zor demedi kitaptaki soruları osrmuşlar sen keşke iktisat 4. sınıf avrupa birliği sınavına girseydin keşke acaba tek 1 tane soru yapabilirmiydin… fazla değil 1 soru yapabilirmiydin sanki başka dersten sormuşlar kitaptaki bilgilerle hiç alaksı yoktu biz kitabı komple ezberledik çalıştık bir tek eşşek kaç viteslidir diye sormamışlar benim işletme okuyan arkadaşlarım sınavdan sonra parti yaptılar hepsi 80 90 bekliyo bide zor deme barii

  2. benımde sayfam acılmıyor sınav yerını nasıl ogrenecegımı bılmıyorum ilimdeki buroyu arıyorum ulasamıyorum gıtme ımkanımda yok anlamıyorumkı ben ne sacma bır sıstem bu

  3. s.a hayırlı günler öncelikle ben gösterilen giriş yerinden deniyorum sayfa açılınca t.c mi ve şifre eksiksiz yazıyor ve sürekli deniyorum sayfa açılmıyor

  4. tarih 30 aralık 2012 05-06 ocak 2013 tarihleri arasında sınavlara girecegiz fakat kitaplarımız hala buralara gelmedi. veya gelenler ise 8-10 gün önce geldi biz öğrenciler ne zaman ders çalışacağız ne zaman sınava hazırlanacağız. Böyle bir rezalet gelişen türkiye ve çağdaş dünyada görülen birşey değildir. Her halde bu durumun Anadolu Üniversitesi Rektörü tarafından Ulusal Basın aracılığı ile duyurulmasını istiyorum. Yoksa eğitim öğretim alanında önemli bir yere sahip olan Anadolu Üniversitesi biz öğrencilerin ve öğrenci yakınlarının gözünde tükenmişliğin kendini yenileyememişliğin ve çaresizliğin bir adı olarak kalacaktır. Bu üniversite yönetimi halka açik ve eleştirilere açık bir yönetim biçimi sergilemelidir. Bilimsel yönden donatılmalıdır. Türkiyenin en çok mali kaynağa sahip üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi bilim ve Eğitim alanında daha çok yer almalıdır. Görüyoruz ki 2-3 yıllık üniversite öğretim görevlileri Ulusal basında bazı konularda yorumlar yapılayor ama maalesef bu üniversite öğretim görevlilerini göremiyoruz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.