AÖF Sınav Soruları ve Cevapları (Final 24-25 Ocak 2015)

Açıköğretim fakültelerinde okuyan öğrencilerimiz 24-25 Ocak Ocak tarihlerinde final sınavlarına giriyorlar. Yapılan bu final sınavlarının soru ve cevaplarını sitemizde bulmanı mümkün. Sınav soruları ve soruların cevapları Eokul-meb sitesinde.

Açıköğretim Fakültesi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: için tıklayınız) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

Soruların açıklanacağı sayfa için tıklayınız 

24-25 Ocak Açıköğretim final sınavlarına binlerce öğrenci giriyor. Eokul meb sınavdan sonra soru ve cevapları yayınlıyor. Sorular ve cevaplar açıklanır açıklanmaz bu sitede yer alacaktır. Bizi takip ederek sorulara ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. Anadolu AÖF sınav soruları 2015 bu sayfada olacak.

AÖF Güz Dönemi Final Soruları ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak?

24-25 Ocak tarihlerinde yapılacak olan sınavların soru ve cevapları en geç 3-4 gün içerisinde açıklanacak. Açıklanır açıklanmaz sitemizden soru ve cevaplara ulaşmanız mümkün. AÖF soruları açıklandığında, 2015 AÖF final sınavı soruları yayınlandığında bu sayfada olacaktır.

Bu iki gün içinde yapılan sınavların soru ve cevapları bu perşembe elimizde olacağını düşünüyoruz. sitemizi takip ederek sorulara ve cevaplara ulaşabilir, bu konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

AÖF sınavlarından alınan notlar ve bu notların harfli karşılıkları ve anlamları aşağıdaki gibidir.

84 – 100__AA__4,00 (GEÇTİ)

77 – 83___AB__3,70 (GEÇTİ)

71 – 76___BA__3,30 (GEÇTİ)

66 – 70___BB__3,00 (GEÇTİ

) 61 – 65___BC__2,70 (GEÇTİ)

56 – 60___CB__2,30 (GEÇTİ)

50 – 55___CC__2,00 (GEÇTİ)

46 – 49___CD__1,70 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)

40 – 45___DC__1,30 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)

33 – 39___DD__1,00 (ORTALAMAYA GÖRE)(UYARI)

0 – 32____FF__0,00 (KALDI)

2015 AÖF Soruları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

17 yorum

  1. arkadaşlar işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik 2015 cevaplar lazım güncel, hatırlayanlar var mı ya da nereden temin ederim acaba ? 5 soru yapmış olsam geçeceğim fakat bulamadım kimseleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.