AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Son Başvuru Günü 2014 2015

Öğrenciler dikkat AÖF kayıt yenileme tarihlerinde son günler, kayıt yaptıracak olanlar için AÖF kayıt tarihleri aşağıdaki gibidir.

Açıköğretim,İktisat,İşletme Fakülteleri

2013/2014 Eğitim Öğretim yılı Güz dönemi zili Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim gören vatandaşlara da  çaldı.Yetkililer tarafından yapılan duyuruda bu yarıyıl için kayıt yenileme internet üzerinden 2 aşamada gerçekleştirilecektir.

  1. Adım,  Ders ekle-sil
  2. Adım ise; Dönem tutarının bankaya ödenmesi.

Öğrencilere dönem tutarınızın ödemesini  yapmadan ders seçemezsiniz gibi bir baskı yok.Bunun aksine öncelikle dersler online olarak seçilecek daha sonra seçilen derslerin ödemesi bankaya yapılıcaktır.Bankaya ödeme yapılması son işlemdir.Bu aşamadan sonra ders ekleyip çıkarma söz konusu olmayacaktır.Bu sıralamanın dışında hatalı bir yol izleyip önce 2.adım sonra 1.adımı izleyen öğrenciler ise; fakültenin atamasıyla eklenen dersleri almış olacaktır.

Öğrenciler herhangi bir sorun yaşamamak adına ödeme yapmadan önce okulun internet sitesinden (“http://kayit.anadolu.edu.tr” ) kayıt yenileme linkinden almakla yükümlü oldukları dersleri detaylıca incelemeleri önerildi.

Güz Dönemi Kayıt yenileme süresi asla uzatılmayacaktır.Belirtilen süre zarfında gerekli işlemleri tamamlayamayan öğrenciler için hiçbir “ edilmeyecek olup 2013-2014 eğitim öğretim yılı güz dönemi için kayıt yaptıramamış olacaklardır.

Kayıt Yenileme İşlemleri Son Gün: 25 Eylül 2013

Mazeretli Olanların Kayıtları İse: 26-27 Eylül 2013

16-25 Eylül 2013 tarihleri arasında kayıt yenileme ödeme tutarını ödeyen fakat yeniden ders-ekle işleminde bulunmak  isteyen öğrenciler sadece  26-27 Eylül 2013 işlem yapabilecektir.

27Eylül 2013 tarihinden sonra hiçbir mazeret kabul edilemeycek olup hiçbir öğrenci için herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

Kayıt işlemlerini başarıyla sonuçlandırmak adına kayıt yapmış tüm öğrenciler “http://ogrenci.anadolu.edu.tr” internet adresinden işlemlerinin doğruluğunu teyit etmesi gerekiyor.Tüm şifre işlemleri için AÖF bürolarından ya da “444 10 26” numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Öğrenciler ders kitaplarını ise bağlı oldukları AÖF bürolarından temin edebilirler.Kayıt yenilemek için tüm AÖF büroları 21-22 Eylül 2013 günleri açık olacaktır.

AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zaman son başvuru günü 2018 2019, AÖF kayıtları ne zaman bitiyor son gün

eokul-meb.com

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.