AÖF Giriş Yerleri 14-15 Aralık ve Sınav Giriş Belgesi

AÖF Giriş belgesi açıklandı. 14 ve 15 Aralık 2013 tarihinde düzenlenecek olan Sonbahar Güz Dönemi AÖF Vize sınavı giriş yerleri, AÖF sınav giriş yerleri sonbahar dönemi, 14-15 Aralık 2013 AÖF Giriş Belgesi

2013-2014 eğitim öğretim senesinin güz dönemi vize sınavları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim iktisat ve işletme fakülteleri birimlerince 14-15 Aralık tarihlerinde düzenlenecektir.

Dönemlik-kredili sistem kuralları gereği bir öğretim yılı Güz ve Bahar olmak üzere iki dönemden oluşmakta olup bir dönemde ara ve dönem sonu sınavları iki sınav halinde yapılmaktadır.

aöf giriş yerleri

Öğrencilerin “Sınav Giriş Belgeleri” isimli belgelerinde bu sınavlara girecekleri şehir, bina, salon ve tarih belirtilmiş olacaktır.
Bu belge öğrencilerin ev adreslerine postalanmayacak olup bu belgenin öğrenci tarafından sınavdan en fazla bir hafta önce AÖF bürolarından veya “http://ogrenci.anadolu.edu.tr” adresinde bulunan “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” sekmesinden şifre ve T.C. kimlik no sorgusuyla alınması gerekmektedir.
Sınav bittikten en fazla 20 gün sonrasında yine yukarıda belirtilen sitenin belirtilen sekmesinden aynı bilgi sorgulamasıyla sınav sonuçlarına ulaşılabilecektir. Sonuçlar, yine sınav belgesi gibi, öğrencilerin ev adreslerine posta ile gönderilmeyecektir.

AÖF VİZE SINAV GİRİŞ YERLERİ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

2013-2014 Öğretim Yılında Yapılacak Açıköğretim Sınav Tarihleri:
Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 – 27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

AÖF Giriş Yerleri AÖF Giriş Belgesi 2018 2019, AÖF Sınav giriş belgesi hakkında sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

5 yorum

  1. NURDAN yapıcan şu öğrenci otomasyonuna girince tc no ve şifrenle gir orada sınav tarihleri filan yazıyo altta link var www vs devam ediyo oraya gir yukarda kırmızı yazılı öğrenci işleri yazıyo oranın üzerine geldiğinde sınav giriş belgesi yazıyo tıkla çıkar karşına bn de karıştırarak buldum umarım açıklayıcı olmuştur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.