AÖF Final Soruları Cevapları 9-10 Şubat 2013 ve Soru Cevap Paylaşımı

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) dönem sonu sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyor. Güz Dönemi ara sınavı sınav haftasını takiben 3-4 iş günü içinde açıklanmıştı. 9-10 Şubat 2013 AÖF Final sınav soruları ve cevapları açıklandığında aşağıdaki linkte olacak.

2013 öğretim yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz dönemi dönem sonu final sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak ?

AÖF soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz eokul-meb.com’da bulabilirsiniz…

Soru ve cevaplar yayınlanınca buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz…

aofsorulari
2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

AÖF soruları ve cevap anahtarı 2013, AÖF final soruları ne zaman açıklanacak yayınlanacak , 9 Şubat 10 Şubat 2013 AÖF soruları indir yükle

Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Aöf sınav soruları cevapları ve sınav yorumları

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

2013 AÖF Final Soruları ve Cevapları İçin Tıklayın

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarıda olmamalıdır. AÖF sınav soruları ve cevapları bu sayfada, 2013 aöf soruları, 9-10 Şubat 2013 dönem sonu aöf soruları

9-10 Şubat 2013 AÖF Sınav Soruları ve Cevapları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.