Ankara Kar Tatili 9 Aralık 2013 Var mı Son Durum

Ankara’dan Henüz Kar Tatili Haberi Yok

Ankara Kar Tatili Var mı Ankara’da Okullar Tatil mi 9 Aralık Ankara yoğun kar yağışına tutulmaya başladı Ankara’dan henüz kar tatili haberi gelmedi. 9 Aralık Pazartesi günü Ankara’a Kar tatili var mı son durum bu sayfada olacak, Ankara’a kar tatili var mı. 9 Aralık 2013 Pazartesi günü Ankara Okullar tatil mi? Ankara kar Tatili var mı, Ankara’da Okullar tatil mi 9 Aralık 2013 Pazartesi. Ankara kar tatili haberi de geldikçe bu sayfada olacak. İşte 9 Aralık Pazartesi günü Kar Tatili olan iller. Ankara Okullar kar tatili haberi

okullar tatil edilecek mi

Ankara’da Kar Tatili 9 Aralık Pazartesi Günü İçin yok, Ankara’dan Henüz Haber Yok, Haber geldiğinde bu sayfadan duyurulacaktır.

Yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın (9 Aralık Pazartesi) ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayıldı.

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı sebebiyle eğitime 9 Aralık Pazartesi günü için ara verildi, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayıldı.

Zonguldak Valilikten yapılan açıklamada, önceki günden itibaren kar yağışının etkili olduğu Zonguldak’ta eğitime merkez ilçe, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği, hamilelerle engelli kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı bildirildi.

Ankara Kar Tatili Haberi Henüz Gelmedi, 9 Aralık Ankara Kar Tatili Son dakika Haberi Geldiğinde Bu Sayfada Olacak

9 Aralık Kar tatili Olan İller Bilgisi E-Okul‘dan Güncellenerek Duyurmaya Devam Edeceğiz.

Ankara Okullar Tatil mi Olacak Kar Tatili Haberi gelecek mi ? Yağışın Durumuna Göre Her An haber Gelebilir …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.