Amerika 55 Bin İşçi Alımı Yapacak Başvurular Başladı

Amerika 55 Bin İşçi Alımı Yapacak Başvurular Başladı
 • 29.08.2013


Beklenen haber bu sene de geldi. ABD yine büyük oranda işçi alımı yapacak. Ayda çok ideal bir maaş ile çok iyi koşullarda çalışabilirsiniz. İsterseniz yalnız başınıza isterseniz ailenizi de götürün. İşsizlik sıkıntınız mı var? Üstelik ABD, bu işçi alımları için hiçbir koşulu şart koşmuyor. Sadece en az Lise mezunu olmanız yeterli… İşte ayrıntılar:
Amerika Birleşik Devletleri, azalan genç nüfus ve işçi ihtiyacının önemli bir kısmını her yıl Türkiye’den karşılamaya karar verdi. ABD, bu seçimleri yaparken hiçbir şart koşmuyor.Seçilen kişilere yeşil kart verilecek. İsterseniz çalışmak amacıyla isterseniz okumak ya da yaşamak için Amerika’ya serbestçe giriş çıkış yapabileceksiniz. Sadece size verilen iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldurmanız sadece 1 dakikanızı alıyor. Yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınıyor ve sizinle irtibata geçiliyor. Sadece aşağıdaki linke tıklayın, açılan sayfada başvuru formunu doldurun. ABD’de İşçilik ya da süresiz yaşam için başvurunuz alınmış olacaktır. Eğer ailenizi de yanınızda götürecekseniz başvuru formunda “Evliyim” seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.

ABD İş Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayın

NOT: Başvuru formunu doldururken “ç,ğ,ı,ö,ş,ü” türkçe harflerini Kullanmayınız.Bunların yerine “c,g,i,o,s,u” harflerini kullanınız.Aksi halde form hata verecektir.

Etiketler:

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. hasan basri dedi ki:

  ilana başvurum içim

 2. HATİCE ÇELİK dedi ki:

  ARAMANIZI BEKLİYCEM :)

 3. Okan dedi ki:

  başkalarının yaptıgını bende yapa bilirim

 4. meryemkaplan dedi ki:

  Iyi gunler abd icin form dolduruyorum posta kodunu kabul etmiyor

YORUM YAZ