ALES Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2013

ÖSYM tarafından 17 Kasım 2013 Pazar günü yapılan ALES (Akademik Lisans Eğitimi Giriş Sınavı) değerlendirme sonuçları yani ALES sonuçları ne zaman açıklanacak ?

Gerek yüksek lisans eğitimi almak isteyen adaylar gerekse formasyon eğitimi almak isteyen binlerce adayın girdiği 17 KASIM 2013 Sonbahar Dönemi ALES sınav sonuçları en geç 22 Kasım Cuma gününe kadar açıklanmış olacak. Sınav sonuçlarını değerlendirme noktasında oldukça fazla mesafe kateden ÖSYM’nin ALES sonuçlarını bu öngördüğümüz tarihten daha erken de açıklama ihtimali bulunuyor.

ales

2013 ALES Sınav Sonuçları Açıklandığında Sayfamızda Yer Vereceğiz.

Sonbahar Dönemi 2013 ALES Sınav Soruları ve Yorumları İçin Tıklayın

ALES sonuçları ne zaman açıklanacak şeklinde sorular geliyor. Sınava giren adaylar maksimum 5 gün içinde sınav sonuçlarını öğrenecekler. Sınav soruları yayınlanmayacak. Yukarıdaki linkten sınav sorularına ilişkin paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

10 yorum

  1. saçma bi sınavdı türkçe evet kolaydı ama sözel mantık için aynı şeyi demicem o kadar yargının muratın sorularını çözdüm tablo oluşturmakta zorlanmıyordum bu sınavda gerçekten yapamadım birde sonbahar daha kolay derler…artık öteki alese kaldı ya :(

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.