Akın Saatçi Kimdir

Survivor Akın Saatçi hayatı, Survivor Akın Saatçi kimdir hakkında bilgi vereceğiz.

Survivor 2014’ün tanıtım filmi yayınlandı ve gönüllüler takımı tam kadro belli oldu. Tanıtım filminin dikkat çeken isimlerinden biri de Akın Saatçi oldu. Kendisini aslında televizyon dizilerindeki yan rollerden tanıyoruz ancak Akın Saatçi’nin Survivor’da gönüllüler takımında olması izleyenleri oldukça şaşırttı. Bu yazımızda sizlere Akın Saatçi kimdir hayatı hakkında bilgi vereceğiz.

26 Nisan 1982’de Londra’da doğan Akın Saatçi üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. Lise yıllarında vücut geliştirmeye başladı ve üniversite yıllarında da bunu geliştirdi. Çevresinde kaslı vücudu ve düzgün fiziğiyle tanınır. Şu an spor antrenörlüğü yapan Akın Saatçi, Anatomi ve Spor Kültürü Yönetimi (MASC) merkezinde antrenörlük yapmaktadır.

Akın Saatçi üniversiteden mezun olduktan sonra Gaye Sökmen Ajansı’na girerek mankenlik ve oyunculuk eğitimi almıştır. Bu yıllarda keşfedilerek televziyon dizilerinde oynamaya başlayan Akın Saatçi 2007 yılında Kuzey Rüzgarı adlı diziyle oyunculuğa başladı. 2008 yılında Baba Ocağı dizisinde bir sezon oynadı. Daha sonra 2009 yılında Adanalı dizisindeki Alex karakteriyle izleyicinin hafızasına kazındı ve ününe ün kattı.

Sonraki yıl Proje 13 adlı Türkiye’nin ilk web dizisinde Can karakterini canlandırdı. 2012 yılında yayınlanan Uçurum adlı dizide yine bir yabancı karakteri canlandırdı. Kendisi bir süre Azra Akın’la ilişki yaşayarak magazin gündemini de meşgul etmişti. Çiftin ayrılığı da birlikteliği kadar ses getirmişti. Yakın bir zamanda kendisini Survivor adasında göreceğiz. Performansını merakla bekliyoruz.

Akın-Saatçi-Kimdir-Hayatı-Biyografisi-Resimleri-Vikipedi

Akın Saatçi Hayatı Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.