Adıma Kaç Tane Hat Var Sorgulama BTK

Adınıza şu ana kadar açılmış olan cep telefonu hat sayısını öğrenmek ister misiniz. BTK ( Bilgi Teknoloji Kurumu) vatandaşlardan izinsiz olarak adlarına açılan telefon hatlarından haberleri olması için internetten online sorgulama sistemini devreye soktu. Adınıza kaç tane hat açılmış, sizin adınıza kaç hat var sorgulama işlemini aşağıdaki linke tıklayarak yapabiliyorsunuz.

btkhatsorgulaVatandaşların bilgisi dışından onların adına hat açıp , başka kişilere satan işletmelerin varlığını çoğumuz biliyoruz. Kişinin kimliği ile aynı anlama gelen cep telefonu hatları ile işlenen suçların asıl kişiye nasıl sıkıntılar çıkartabileceğini söylemeye gerek yoktur. Bu bakımdan ziyaretçilerimize tavsiyemiz aşağıdan linke tıklayıp adınıza başka hat var mı, bundan bilginizi edinin.

” Adıma kaç hat numara var ” sorgulamasını yapmak oldukça basit aşağıda linke tıklayın açılan sayfada T.C kimlik numaranızı ve halihazırda kullandığınız ve sizin adınıza olan bir cep telefonu numarasını girin. Resimli bölümden cep telefonu operatörünüzü de seçtikten sonra sorgulama yapabilirsiniz. Sistem, Bilim Teknoloji Kurumu (BTK) tarafından oluşturuldu.

 

Adınıza Kaç Hat Var Sorgulamak İçin Tıklayın

 

 

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.