9 Aralık Pazartesi İstanbul Kar Tatili Var mı İstanbul Okullar Tatil mi

Ülkemiz yoğun kar yağışına tutulmaya başladı İstanbul’dan henüz kar tatili haberi gelmedi. 9 Aralık İstanbul’a Kar tatili var mı son durum bu sayfada olacak, İstanbul’a kar tatili var mı. 9 Aralık 2013 Pazartesi günü İstanbul Okullar tatil mi? İstanbul kar Tatili var mı, İstanbul’da Okullar tatil mi 9 Aralık 2013 Pazartesi. İstanbul kar tatili haberi de geldikçe bu sayfada olacak. İşte 9 Aralık Pazartesi günü Kar Tatili olan iller. İstanbul Okullar kar tatili haberi

istanbul kar tatili

Zonguldak’ta Kar Tatili – 9 Aralık Pazartesi Günü Okullar Tatil

Yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın (9 Aralık Pazartesi) ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayıldı.

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı sebebiyle eğitime 9 Aralık Pazartesi günü için ara verildi, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayıldı.

Zonguldak Valilikten yapılan açıklamada, önceki günden itibaren kar yağışının etkili olduğu Zonguldak’ta eğitime merkez ilçe, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği, hamilelerle engelli kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı bildirildi.

İstanbul Kar Tatili Haberi Henüz Gelmedi, 9 Aralık İstanbul Kar Tatili Son dakika Haberi Geldiğinde Bu Sayfada Olacak

9 Aralık Kar tatili Olan İller Bilgisi E-Okul‘dan Güncellenerek Duyurmaya Devam Edeceğiz.

İstanbul Okullar Tatil mi Olacak Kar Tatili Haberi gelecek mi ? Yağışın Durumuna Göre Her An haber Gelebilir …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.