9 Aralık Kar Tatili Var mı

9 Aralık Kar Tatili Var mı
  • 08.12.2013

9 Aralık Pazartesi günü okullar tatil mi, kar tatili var mı. İstanbul, Ankara gibi büyük illerden kar tatili haberi henüz gelmedi. 9 Aralık Kar tatili olan iller bu sayfada olacak, hangi, illerde kar tatili var. 9 Aralık 2013 Pazartesi günü kar tatili var mı. İlk kar tatili haberi Zonguldak’tan geldi. Ankara ve İstanbul kar tatili haberi de geldikçe bu sayfada olacak. İşte 9 Aralık Pazartesi günü Kar Tatili olan iller. Okullar kar tatili haberi

hangi iller kar tatili

Zonguldak’ta Kar Tatili – 9 Aralık Pazartesi Günü Okullar Tatil

Yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın (9 Aralık Pazartesi) ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayıldı.

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı sebebiyle eğitime 9 Aralık Pazartesi günü için ara verildi, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayıldı.

Zonguldak Valilikten yapılan açıklamada, önceki günden itibaren kar yağışının etkili olduğu Zonguldak’ta eğitime merkez ilçe, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği, hamilelerle engelli kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı bildirildi.

Vali Ali Kaban da Twitter’dan eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı:

Kaban, “Hava soğuk, kar yağıyor, fırtına var. Yarın okullar tatil. Evde annemizi üzmeyelim çocuklar” mesajıyla tatil haberini verdi.

9 Aralık Kar tatili Olan İller ve İlçeler Bilgisi E-Okul’dan Güncellenerek Son dakika Devam Edeceğiz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ