8 Şubat 2014 Ehliyet Soruları ve Cevapları

MEB 8 Şubat 2014 Ehliyet Sınavı yapıldı aşağıdan ehliyet sorularına ulaşabilirsiniz. 8 Şubat ehliyet sınav soruları MEB tarafından yayınlandı sayfada olacak 8 Şubat Ehliyet sınav soruları yayınlanana kadar sınavda çıkmış olan ehliyet sorularından hatırladıklarınızı aşağıdan hemen yazarak paylaşabilirsiniz.

8 Şubat Ehliyet Sınavı Soruları Açıklandı Tıkla

MEB tarafından yapılan 8 Şubat ehliyet sınavı bugün yapıldı. Ehliyet sınav soruları her zaman olduğu gibi bu 8 Şubat 2014 Ehliyet sınav soruları da Salı günü açıklanacaktır. MEB’in uygulaması hep böyledir. 8 Şubat Ehliyet Soruları açıklandığında bu sayfada olacak.

ehliyet-sorulari

8 Şubat Ehliyet Sınavı Soruları Açıklandı Tıkla

8 Şubat Ehliyet Soruları ve Cevapları 2014 , 8 Şubat Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları 2014 , 08.02.2014 Ehliyet soruları ne zaman açıklanacak soru cevap paylaşımı

8 Şubat Ehliyet Sınavı Soruları ve Cevapları Hemen Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz. 

17 yorum

  1. Ya varya burada yani bu sitede araba uzerine binmeyen insanlar var. Daha arabanin debriyajina basmayi bilmiyo hey allahim inte bunlar trafik canavari insallah hic kazanamazsiniiz bu sinavi

  2. arkadaşalr bi soru vardı hani karayolunda uzun süreli beklendiğinde ne yapılmalı die şıklar: a) araba stop ettirilir,elfreni çekilir b) motor çalışır durumda bırakılır farlar açık bırakılır.. bu ikisinden biri ama hanfisi?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.