8. Sınıf İnkilap Tarihi 1. Dönem 3. Yazılı Soruları

İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük 8. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı sorularını sizler için sayfamıza ekledik. Okullarda ilk dönemin sonuna geldik. 2018 2019 eğitim öğretim yılı 24 Ocak’ta sona erecek. Artık son yazılılar yapılacak. Bizler de 2013-2014 8. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı İnkilap Tarihi sorularını paylaşarak öğrencilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sayfadan aşağıdaki linklere tıklayarak 8. Sınıf İnkilap Tarihi dersi 1. Dönem 3. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip çalışabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının çok olması için 5 tane ayrı yazılı sorusu ekledik.

Sevgili çocuklar 1. Dönem sonunda karnelerinizde iyi notlar görmek istiyorsanız özellikle son yazılılara iyi çalışmanız gerekmektedir.

 

8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük 1. Dönem 3. Yazılı Soruları :

Sizler için İnkilap Tarihi dersi için 3. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu İnkilap Tarihi yazılı soruları birebir sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok. Paylaşılan İnkilap Tarihi yazılı sorularının amacı sadece sizin çalışmanıza kaynaklık etmesidir. Dolayısıyla ders notlarınıza daha çok çalışın. 8. Sınıf İnkilap Tarihi 1. Dönem 3. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen yazın düzeltelim. 3. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.