7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

Sosyal Bilgiler 7. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı sorularını sınavlara hazırlanmanız için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ikinci  yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı döneminin ortasına geldik. Artık okulların tatili de yaklaşmaya başladı, 2. Yazılılardan sonra iyice tatil moduna girmeye başlayacağız. Haziran ayında karnenizde iyi notlar görmek istiyorsanız mutlaka 2. Yazılılara iyi çalışmalısınız. Bizler de 2013 yılı 7. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Sosyal Bilgiler sorularına sayfamızda yer vererek öğrencilerimize yardımcı olmayı düşündük. Bu sayfada aşağıdaki linklere tıklayarak 7. Sınıf Sosyal Bilgiler dersi 2. Dönem 2. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip yazılılara hazırlık yapabilirsiniz.

Yazılı sorularının yeterli olması için 5 tane farklı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

Değerli öğrencilerimiz 2. Dönem sonunda daha iyi bir karne için özellikle bu ikinci yazılılara dikkat etmeniz lazım, iyi çalışmanız gerekiyor.

Siz değerli öğrencilerimize Sosyal Bilgiler dersi için 2. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Sosyal Bilgiler yazılı sorularının aynısı sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok, olamaz. Sosyal Bilgiler yazılı sorularını paylaşmamızdaki amacımız size, çalışmanıza yalnızca kaynaklık etmektir. Haliyle  ders notlarınıza daha çok çalışın. 7. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen bilgi verin, hatayı düzeltelim. 2. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

13 yorum

  1. Çok teşekkür ederim,bunlar çok işime yaradı ama yaptıktan sonra cevap anahtarı olmadığı için kontrol edip yanlışlarımı göermiyorum lütfen cevapları da ekler misiniz şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.