7. Sınıf İngilizce 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

7. Sınıf İngilizce 2. Dönem 2. Yazılı Soruları
 • 17.04.2013

İngilizce 7. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı sorularını sınavlara hazırlanmanız için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ikinci  yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı döneminin ortasına geldik. Artık okulların tatili de yaklaşmaya başladı, 2. Yazılılardan sonra iyice tatil moduna girmeye başlayacağız. Haziran ayında karnenizde iyi notlar görmek istiyorsanız mutlaka 2. Yazılılara iyi çalışmalısınız. Bizler de 2013 yılı 7. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı İngilizce sorularına sayfamızda yer vererek öğrencilerimize yardımcı olmayı düşündük. Bu sayfada aşağıdaki linklere tıklayarak 7. Sınıf İngilizce dersi 2. Dönem 2. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip yazılılara hazırlık yapabilirsiniz.

Yazılı sorularının yeterli olması için 5 tane farklı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

7. Sınıf İngilizce 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

Değerli öğrencilerimiz 2. Dönem sonunda daha iyi bir karne için özellikle bu ikinci yazılılara dikkat etmeniz lazım, iyi çalışmanız gerekiyor.

Siz değerli öğrencilerimize İngilizce dersi için 2. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu İngilizce yazılı sorularının aynısı sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok, olamaz. İngilizce yazılı sorularını paylaşmamızdaki amacımız size, çalışmanıza yalnızca kaynaklık etmektir. Haliyle  ders notlarınıza daha çok çalışın. 7. Sınıf İngilizce 2. Dönem 2. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen bilgi verin, hatayı düzeltelim. 2. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. hilal dedi ki:

  ben çok begendim sagolun

 2. awrhawhazh dedi ki:

  rarbaatrbarbaebt

 3. hayel dedi ki:

  7.sınıf yazılısı nerde?

 4. hayel dedi ki:

  peki nerede ben bulamadım bu yazılıyı?

  1. tuanay dedi ki:

   Arkadaşlar ben açmayı denedim açılmadı sitenin kurucusuna bişey sorucamsa açılmasını denedik ve açılmıyor nasıl açmamız gerekiyor ?

   1. alpay dedi ki:

    Merhaba Tuanay,
    Öncelikle Site’de veya indirme link’inde sorun yok.
    Sorun bilgisayarında ki Program eksikliklerinden oluşmakta. Sen önce bilgisayarına Winrar adlı programı kur eğer varsa; Microsoft Office serisinin biri al (veya indir ) Sonrabi tekrar dene . Eğer açılmazsa adminler Link’i yeniler ve sorunlar fixler . İyi günler ve Başarılar.

    Alpay :)

  2. gizem dedi ki:

   aynen ben birşey göremedim

YORUM YAZ