7. Sınıf Din Kültürü 1. Dönem 3. Yazılı Soruları

7. Sınıf Din Kültürü 1. Dönem 3. Yazılı Soruları
 • 13.01.2013

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı sorularını sizler için sayfamıza ekledik. Okullarda ilk dönemin sonuna geldik. 2016 2017 eğitim öğretim yılı 24 Ocak’ta sona erecek. Artık son yazılılar yapılacak. Bizler de 2013-2014 7. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı Din Kültürü sorularını paylaşarak öğrencilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sayfadan aşağıdaki linklere tıklayarak 7. Sınıf Din Kültürü dersi 1. Dönem 3. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip çalışabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının çok olması için 5 tane ayrı yazılı sorusu ekledik.

7. Sınıf Din Kültürü 1. Dönem 2. Yazılı Soruları :

Sevgili çocuklar 1. Dönem sonunda karnelerinizde iyi notlar görmek istiyorsanız özellikle son yazılılara iyi çalışmanız gerekmektedir.

Sizler için Din Kültürü dersi için 3. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Din Kültürü yazılı soruları birebir sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok. Paylaşılan Din Kültürü yazılı sorularının amacı sadece sizin çalışmanıza kaynaklık etmesidir. Dolayısıyla ders notlarınıza daha çok çalışın. 7. Sınıf Din Kültürü 1. Dönem 3. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen yazın düzeltelim. 3. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. dilan dedi ki:

  bence berbat güzel site bu siteler yüzünden okuldan geçiyorum nezaman baksam yüksek alırım

  1. zeka küpü dedi ki:

   bişe dicem berbat güzel nasıl bi kavram ya ayrıca bu siteye bakarak yazılından yüksk alıyosan
   ona yüzünden değil sayesinde denir türkçemizi doğru düzgün kullanalım !!! :D

 2. yusuf dedi ki:

  din anlayışındaki yorum farklılıklarının başlıca sebepleri

YORUM YAZ