7 Ocak 2013 Pazartesi Günü Okullar Tatil mi Kar Tatili Son Durum

Pazartesi günü okullar tatil mi ? Kar yağışı yoğun bir şekilde geliyor. Okullara kar tatili var mı , kar yağışının  durumuna göre valiliklerden ve milli eğitim müdürlüklerinden haber geldikçe bu sayfadan bilgi vereceğiz. 7 Ocak 2012 Pazartesi Okullara Kar tatili Var mı ?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarılara göre, yağışlar bu gece (6 Ocak Pazar) saatlerinden itibaren İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik ile Zonguldak, Bartın, Bolu, Düzce ve Karabük etrafında karla karışık yağmur ve kara dönüşecek. Zamanla etkisini artıracak yağışların yarın öğle saatlerinden sonra ve Pazartesi günü kuvvetli, yer yer yoğun olmak üzere kar şeklinde devam etmesi bekleniyor. İstanbul Ankara Bursa Kar tatili var mı yarın belli olacak.

kartatili2013

7 Ocak Pazartesi günü birçok ilimizi karla kaplı şekilde görebiliriz. Kar yağışının yoğunluğu o kadar çok bekleniyor ki, okulların tatil edilme ihtimali çok yüksek. 7 Ocak Pazartesi günü hangi illerde okullar tatil olacak. Bu haberi sizlerle son ana kadar bu sayfayı güncelleyerek duyuracağız.

7 ve 8 Ocak Pazartesi ve Salı Günü Şu İllerde Kar Tatili Verildi

Kars’ta eğitime 2 gün ara verildi

Kars’ta etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yarından itibaren 2 gün süre ile ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi.

Kars Valiliği’nden yapılan açıklamada, Kars’ta etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yarından itibaren ilk ve orta dereceli okullar iki gün süreyle tatil edildi. Yapılan açıklamada ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan engelli ve hamile memurlar da 2 gün süre ile izinli sayılacak.

Erzurum’da okullara kar tatili

Erzurum’da yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar bir gün süre ile tatil edildi.

Erzurum Valiliği’nden alınan bilgiye göre, Erzurum’da akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yarın il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süre ile ara verildi.

Varto’da okullar 2 gün tatil edildi

Muş’un Varto ilçesinde okullar 2 gün süre ile tatil edildi.

Muş’ta etkili olan kar yağışı nedeni ile Varto ve bağlı köylerde okullar Pazartesi ve Pazartesi günü için tatil edildi.

7 Ocak Pazartesi Günü okullar tatil mi , Okullara kar tatili var mı ya da hangi illere kar tatili olacak. Bunu kar yağışının durumuna göre öğreneceğiz ve sayfamızda yer vereceğiz.

Kar Tatili Haberleri Geldikçe Bu Sayfayı Güncelleyeceğiz

Kar Tatili hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

42 yorum

  1. öyle demekle olmuyo hem sımdı verın su bılgılerı tabı sız babanızı eınde yatın anasını bız ıse sabahın erken saatlerınde kalkıp okula gıdek neresı adıl bunun sımdı yaaaa

  2. Merhabalar.Ben okul servisi hostesiyim.Ve her kar yağışında aynı rezilliği yaşıyoruz hem biz hem öğrenciler.ana alterler açık deniyo fakat hangi öğrenci servisi e-5 üzerinden öğrenci alır sorarım size?bütün servisler ara sokaklara girer ve oralarda en az kullanılan yerler olduğu için çok karlı ve buzlu oluyo.Çocukları indirip bindirmekte bile sorun yaşıyoruz.Okula hava muhalefetinden dolayı 2 saat geç gittiğimizi bile hatırlıyorum.yani okulların son anda tatil edilmesinin hiçbir anlamı yok .sonradan bisürü problem yaşıyoruz çocuğunun anne babası işe gidiyo evde bulmakta zorluk çektiğimiz kapılarımız saatlerce n-beklediimiz ebeveynler oluyo.Okullar tatil edilecekse lütfen meteororloji uzmanlarımıza güvenip okulları zamanında tatil ederseniz bize ve öğrencilerimize eziyet çektirmemiş olursunuz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.