6. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları ve Cevapları

Ortaokul 6. Sınıf öğrencileri için 6. Sınıf Türkçe yazılı sorularını sayfamıza ekledik. Türkçe 6. Sınıf yazılı sorularını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. 1. Dönem ve 2. Dönem için 1. 2. Ve 3. Türkçe yazılı sorularını bu sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. 6. Sınıf Türkçe yazılı soruları 1. dönem ve 2. dönem yazılı soruları , aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

.

.

.

.

6. Sınıf Türkçe 1. Dönem 1. Yazılı Soruları :

6. Sınıf Türkçe 1. Dönem 2. Yazılı Soruları :

6. Sınıf Türkçe 1. Dönem 3. Yazılı Soruları :

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 3. Yazılı Soruları :

Türkçe 6. Sınıf 1. Dönem Yazılı Soruları 2018 2019 , 6. Sınıf Türkçe 2. Dönem Yazılı Soruları ve Cevapları , 6. Sınıf Türkçe 1. 2. 3. Yazılı Soruları Cevap Anahtarı , Türkçe Dersi 6. Sınıf Yazılı ve Sınav Soruları İndir Yükle Word , Yazılı Soruları Örnekleri Cevap Kağıdı

Türkçe 6. Sınıf Yazılı Soruları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

48 yorum

  1. ben eren 6:D sınıfında okuyorum benim için yardım cı olabilirmisn yani bizim yraın türkçe sınavı var türkçe sınavının sororularını ve cavaplarını koyarsanız çok sevınırım :D ankara oturuyorum

  2. Çok harika yazılı soruları, cevaplarını da bir zahmet siz bulun. Yazılıya giriyorsunuz , sorular elinizde bir de cevap istiyorsunuz bu kadar da tembellik olmaz.

  3. Alla alla ne güzel yararı oluyo.Sen anlamazsın gerçekten.Nerde sende o beğin.O kadar emek veri yapmışlar bide beğenmiyosun.Kolaysa sen yapda görleim emeğini.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.