6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları
 • 17.04.2013

Türkçe 6. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı sorularını sınavlara hazırlanmanız için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ikinci  yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı döneminin ortasına geldik. Artık okulların tatili de yaklaşmaya başladı, 2. Yazılılardan sonra iyice tatil moduna girmeye başlayacağız. Haziran ayında karnenizde iyi notlar görmek istiyorsanız mutlaka 2. Yazılılara iyi çalışmalısınız. Bizler de 2013 yılı 6. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Türkçe sorularına sayfamızda yer vererek öğrencilerimize yardımcı olmayı düşündük. Bu sayfada aşağıdaki linklere tıklayarak 6. Sınıf Türkçe dersi 2. Dönem 2. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip yazılılara hazırlık yapabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının yeterli olması için 5 tane farklı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

Değerli öğrencilerimiz 2. Dönem sonunda daha iyi bir karne için özellikle bu ikinci yazılılara dikkat etmeniz lazım, iyi çalışmanız gerekiyor.

Siz değerli öğrencilerimize Türkçe dersi için 2. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Türkçe yazılı sorularının aynısı sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok, olamaz. Türkçe yazılı sorularını paylaşmamızdaki amacımız size, çalışmanıza yalnızca kaynaklık etmektir. Haliyle  ders notlarınıza daha çok çalışın. 6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen bilgi verin, hatayı düzeltelim. 2. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. elifsu dedi ki:

  valla çok beğenmedim

 2. başak dedi ki:

  valla güzel haaa ben 2. yazılımı olacam yarın inşallha bu türkçe testleri saesinde yüksek notlr beni bekliyo

 3. elif dedi ki:

  Teşekkürler çok yardımcı oldu :)

 4. esra dedi ki:

  Ben 2.dönem 2. Türkçe yazılı sorularına bakmak istiyorum.

 5. duygu dedi ki:

  ya bn birşey söylüyücem 8.sorunun d şıkkı 9.sorununda c ve d şıkları yokk
  Lütfen onu yapın

  1. duygu2 dedi ki:

   aynen

   1. sude dedi ki:

    ben girince hiç bir soru açılmıyo

    1. mertcan dedi ki:

     bendede sorun olmuyo

    2. berk dedi ki:

     yaşlar kaç

YORUM YAZ