6. Sınıf Matematik 2. Dönem 3. Yazılı Soruları

Matematik 6. Sınıf 2. dönem 3. Yazılı soruları sayfamızda. Okullarda bir eğitim öğretim yılının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Okullarda artık son yazılılar yapılmaya başlandı. Öğrenciler daha iyi bir karne alabilmek adına son yazılılarda iyi notlar almayı düşünüyorlar. İşte bu noktada bizler de sizler için 6. sınıf Matematik 2. dönem 3. Yazılıları sayfamıza ekledik.

Matematik yazılısı için bu sayfamıza gelen sevgili öğrenciler ilk yazılılara bakarak umutsuzluğa kapılmayınız. Son yazılılarda göstereceğiniz son bir çabayla yüksek notlar alarak dönemin not ortalamasını yükseltebilirsiniz. 6. Sınıf Matematik 3. Yazılı soruları da bu çabanıza rehberlik etmesi amacıyla sizler için derlendi. Bu sayfamızdaki Matematik 6. Sınıf 2. Dönem 3. Yazılı soruları ve cevapları sizin de yazılınızda aynen çıkacak diye bir şart yok. Ancak bu Matematik yazılı sınav soruları sizlerin yazılıya hazırlanmanızda rehberlik edecektir. Bu amaçla 5 farklı yazılı sorusu ekledik, dilediğinize tıklayarak indirebilirsiniz. İşte ikinci dönem Matematik 6. Sınıf 3. Yazılı Soruları ve Cevapları çözümleri :

6. Sınıf Matematik 2. Dönem 3. Yazılı Soruları :

Matematik 6. Sınıf 2. Dönem 3. Yazılı Soruları Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

17 yorum

    • Bence de.Bazıları Almanya’da yaşıyorum filan yazmış.Ne yapalım yani.Hem bazıları da bana yardımcı olun diyor.Sana niye yardımcı olalım ki,sen kendin İnternet’ten test bul da çöz kardeşim.

  1. merhaba
    ben 13 yaşanda bir kızım almanyada yaşıyorum ama türkçe konuşmayı biliyorum benim sorunum şu; 6.sınıf matematik yazılısına 2. dönem 3. yazılıya çalışmak istiyorum lütfen derslerimde başarılı olamazsam ödül alamam.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.