6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

Din Kültürü 6. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı sorularını sizler için sayfamıza ekledik. Okullarda ikinci dönemin ilk yazılıları başladı. Yoğun bir yazılı dönemi başlıyor. Artık öğrencilerin sınavlara ciddi ciddi çalışmaya başlaması gerekiyor. Bizler de 2013-2014 6. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Din Kültürü sorularını paylaşarak öğrencilerimize yardımcı olmak istedik. Bu sayfadan aşağıdaki linklere tıklayarak 6. Sınıf Din Kültürü dersi 2. Dönem 1. Yazılı sorularını indir yükle yaparak word belgesi olarak bilgisayarınıza indirip çalışabilirsiniz.

Örnek yazılı sorularının çok olması için 5 tane ayrı yazılı sorusu ekledik, tıklayarak indirebilirsiniz.

 

6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :

Sevgili çocuklar 2. Dönem sonunda karnelerinizde iyi notlar görmek istiyorsanız özellikle işi baştan sıkı tutmanız gerekir, iyi çalışmanız gerekmektedir.

Sizler için Din Kültürü dersi için 1. Yazılı soruları ve cevaplarını sayfamızdan paylaştık. Bu Din Kültürü yazılı soruları birebir sizin yazılınızda da çıkacak diye bir kural yok. Paylaşılan Din Kültürü yazılı sorularının amacı sadece sizin çalışmanıza kaynaklık etmesidir. Dolayısıyla ders notlarınıza daha çok çalışın. 6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı soruları hakkında yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşmayı unutmayın. Soruları indiremezseniz, aşağıdan hemen yazın düzeltelim. 1. Yazılıda hepinize başarılar çocuklar. Eokul-meb.com

21 yorum

 1. 6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :
  6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 1
  6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 2
  6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 3
  6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 4
  6. Sınıf Din Kültürü 2. Dönem 1. Yazılı Soruları 5

  bunların üstüne tıklayın ve indirin başarılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.