5. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları ve Cevapları

Ortaokul 5. Sınıf öğrencileri için 5. Sınıf Türkçe yazılı sorularını sayfamıza ekledik. Türkçe 5. Sınıf yazılı sorularını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. 1. Dönem ve 2. Dönem için 1. 2. Ve 3. Türkçe yazılı sorularını bu sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. 5. Sınıf Türkçe yazılı soruları 1. dönem ve 2. dönem yazılı soruları , aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.
.
.
.
.
.
.

5. Sınıf Türkçe 1. Dönem 1. Yazılı Soruları :

5. Sınıf Türkçe 1. Dönem 2. Yazılı Soruları :

5. Sınıf Türkçe 1. Dönem 3. Yazılı Soruları :

5. Sınıf Türkçe 2. Dönem 1. Yazılı Soruları :

5. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

5. Sınıf Türkçe 2. Dönem 3. Yazılı Soruları :

Türkçe 5. Sınıf 1. Dönem Yazılı Soruları 2018 2019 , 5. Sınıf Türkçe 2. Dönem Yazılı Soruları ve Cevapları , 5. Sınıf Türkçe 1. 2. 3. Yazılı Soruları Cevap Anahtarı , Türkçe Dersi 5. Sınıf Yazılı ve Sınav Soruları İndir Yükle Word , Yazılı Soruları Örnekleri Cevap Kağıdı

63 yorum

  1. Açılmıyorkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vallaha hiç tavsiye etmem çünkü : indirmemiz gerekiyor arkadaşlar sakın indirmeyin yoksa bilgisayarınız çöker sadace bu site için demiyorum indirirsenizde vürüs taramasından geçirin bu arada boş zaman harcamayın kendiniz çalışın ben çalıştım 100 aldım ama tabi hiç biriniz benim kadar zeki olamassınızzzzzz kankişler boşa zaman harcamayın canısılar :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.